Футболіст збірної України забив гол після фантастичного сольного проходу. Відео

10,0 т.
Роман Безус

Півзахисник "Гента" та збірної України Роман Безус відзначився красивим голом у матчі першості Бельгії проти "Брюгге". Його команда розгромила чинних чемпіонів на домашньому стадіоні з рахунком 6:1.

Наш співвітчизник з'явився на полі через кілька хвилин після початку другого тайму, коли "Гент" вів із перевагою в три м'ячі (3:0). Він підхопив ігровий снаряд на підступах до штрафного майданчика, по черзі пішов від чотирьох суперників і точно пробив у дальній кут повз голкіпера.

Безус вперше вийшов на поле в матчі чемпіонату Бельгії в нинішньому сезоні. До цього українець відіграв 29 хвилин у двох поєдинках відбору до Ліги конференцій, але результативними діями не відзначився.

У п'яти іграх бельгійської першості "Гент" набрав 7 очок, що дозволяє йому перебувати на 11-му місці в турнірній таблиці. "Брюгге" провів уже 6 матчів у сезоні та набрав у них 11 пунктів. У "Сент-Жиллуаза", який лідирує в чемпіонаті, в активі 12 балів.

Таблиця чемпіонату Бельгії

Як повідомляв OBOZREVATEL, український футболіст відзначився неймовірним голом-невидимкою в поєдинку місцевої Першої ліги.