Легенда збірної Росії: вірю в Україну, буду повністю її підтримувати

18,3 т.
Україна Англія

Збірна України з футболу має всі шанси пройти англійців у чвертьфіналі чемпіонату Європи 2020 року. Плей-оф турніру демонструє, що фаворити часто стикаються з труднощами.

Таку думку висловив легендарний футболіст збірної Росії і московського ЦСКА Василь Березуцький. За його словами, шанс на вихід до півфіналу в підопічних Андрія Шевченка буде в будь-якому випадку.

Василь Березуцький.

"Я вірю в Україну і можу сказати, чому. По-перше, збірна Англії на цьому чемпіонаті виглядає блідо. І як показують матчі плей-оф, немає слабких суперників. Ігри проходять у рівній боротьбі, й у кожної команди є шанс на перемогу. І неважливо, будуть вони грати від оборони або грати в атаку. Я буду цілком підтримувати Україну і сподіватися, що вони доберуться до півфіналу", – сказав Березуцький в ефірі YouTube-каналу "Коммент.Шоу".

Гравці збірної України святкують перемогу
Англія виграла чотири матчі Євро-2020.

Нагадаємо, збірні Англії та України зіграють у чвертьфіналі Євро-2020 у суботу, 3 липня. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію матчу Україна – Англія. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Андрій Ярмоленко
Англія Німеччина

Як повідомляв OBOZREVATEL, український нападник Артем Бесєдін отримав важку травму в матчі 1/8 зі Швецією. Наш футболіст пропустить щонайменше пів року.