"Баварія" розгромила в гостях "Лаціо" в Лізі чемпіонів

Лаціо - Баварія

Мюнхенська "Баварія" в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на виїзді обіграла римський "Лаціо". Зустріч на Олімпійському стадіоні в столиці Італії завершилася з рахунком 1:4.

Із перших хвилин чинний переможець ЛЧ захопив ініціативу на полі, тотально домінуючи на всіх його ділянках. Уже на 9-й хвилині Мусаккіо зробив жахливу помилку, віддавши пас назад точно на хід Левандовскі. Поляк підібрав, обіграв на русі Рейну і покотив у порожні ворота – 1:0.

Німці нарощували тиск і до перерви встигли ще двічі розписатися у воротах римлян. На 24-й хвилині Мусіала ударом низом із 20 метрів зробив рахунок 2:0.

А за 3 хвилини до перерви Сане підібрав м'яч від удару Комана і легко проштовхнув м'яч у ворота.

Розгром продовжився і після перерви. На 47-й хвилині Франческо Ачербі зрізав м'яч у власні ворота.

Хвилинна розслабленість німців у наступні кілька хвилин призвела до голу. Хоакін Корреа влаштував забіг по штрафній "Баварії" і послав м'яч точно в шістку – 1:4.

"Лаціо" Італія – "Баварія" Німеччина 1:4 (0:3, 1:1)

Голи: 0:1 – 9 Левандовскі, 0:2 – 24 Мусіала, 0:3 – 42 Сане, 0:4 – 47, автогол Ачербі, 1:4 – 49 Корреа.

Лаціо – Рейну, Ачербі, Мусаккьо (Луліч, 31), Габаррон (Худт, 53), Лаццари, Лейва (Ескаланте, 53), Марушич, Луїс Альберто (Жан-Даніель Акпа-Акпро, 81), Милинкович-Савич (Катальді, 81), Корреа, Іммобіле.

Баварія – Нойер, Зюле, Алаба, Боатенг, Девіс, Кіммі, Мусіала (Ерік Максім Шупо-Мотінг, 90), Сане (Сарр, 90), Горетцка (Хаві Мартінес, 63), Коман (Люка Ернандес, 75), Левандовскі.

Попередження: Луїс Альберто (28), Лейва (51), Корреа (57), Марушич (65), Ескаланте (69), Кіммі (72), Коман (75).

У другому поєдинку дня "Челсі" на нейтральному полі в Бухаресті добув скромну гостьову перемогу над мадридським "Атлетіко" – 1:0.

Команди зіграли в закритий футбол

Обидві команди вибрали на матч обережну закриту стратегію, з мінімальною кількістю ударів по воротах. За весь перший тайм футболісти завдали лише один "постріл" у ворота.

Атлетіко - Челсі

Розв'язка настала на 68-й хвилині. Олів'є Жиру забив фантастичний гол у падінні через себе, однак Фелікс Брих моментально свиснув офсайд. Після перегляду ВАР гол було зараховано.

"Атлетіко" Іспанія – "Челсі" Англія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 68 Жиру.

Атлетіко – Облак, Феліпе, Савич, Ермосо (Вітол, 84), Коке, Лемар, Сауль (Торрейра, 82), Корреа (Дембеле, 82), Льоренте, Жоау Фелікс (Лоді, 82), Суарес.

Челсі – Менді, Рюдігер, Аспілікуета, Крістенсен, Алонсо, Ковачич (Зіеш, 74), Жоржиньо, Маунт (Канте, 74), Хадсон-Одоі (Джеймс, 80), Вернер (Пулішіч, 87), Жиру (Хавертц, 87) .

Попередження: Маунт (1), Льоренте (63), Жоржина (64), Лемар (90).

Матчі у відповідь заплановано на 17 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, минулого тижня було зіграно чотири поєдинки ЛЧ. Туринський "Ювентус" несподівано поступився португальському "Порту" (1:2), "Барселона" сильно програла французькому ПСЖ (1:4), німецький РБ "Лейпциг" вдома було обіграно англійським "Ліверпулем" (0:2), а дортмундська "Боруссія "в Іспанії здобула вольову перемогу над місцевою "Севільєю"(3:2).