Кріштіану Роналду за 22 хвилини зробив "ідеальний" хет-трик. Відео

10,4 т.
Кріштіану Роналду

Португальський нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду за 22 хвилини забив три голи (хет-трик) в матчі 27-го туру чемпіонату Італії Серії А з "Кальярі".

Знаменитий форвард оформив так званий ідеальний хет-трик, коли футболіст забиває головою і обома ногами.

На 10-й хвилині Кріштіану відкрив рахунок ударом головою, на 25-й реалізував одинадцятиметровий, а на 32-й забив дальнім "пострілом" з лівої ноги.

Для Роналду це стало другим за швидкістю хет-триком. У вересні 2015 року, виступаючи за "Реал", капітан збірної Португалії забив 3 голи за 20 хвилин (6:0).

"Кальярі" – "Ювентус" 1:3 (0:3, 1:0)

Голи: 0:1 – 10 Роналду, 0:2 – 25, пенальті Роналду, 0:3 – 32 Роналду, 1:3 – 61 Симеона.

Кальярі – Краньо, Годін, Чеппітеллі (Клаван, 69), Руганi (Перейро, 80), Дзаппа (Асамоа, 69), Наінгголан, Марін, Данкан (Дейола, 81), Нандес, Жоао Педро, Симеона (Черрі, 80).

Ювентус – Шченсни, Алекс Сандро (Федеріко Бернардескі, 34), К'єлліні (Бонуччі, 70), де Лігт, Данило, Рабьо, Куадрадо (Фработта, 83), Кулусевскі, К'єза (Артур, 83), Роналду, Мората (Маккенна, 70) .

Попередження: Роналду (14), Куадрадо (18).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Роналду може повернутися в "Реал" в літнє міжсезоння. Агент португальця Жорже Мендеш обговорив це питання з керівництвом мадридського клубу.