Коментатор в ефірі Ліги націй про росіян: викинути весь цей генетичний шлак за порєбрік. Відео

37,3 т.
Україна Ірландія

Відомий український коментатор Андрій Столярчук завершив трансляцію матчу між збірними України та Ірландії словами про російських окупантів. Футбольний матч у Лізі націй завершився з рахунком 1:1, а після фінального свистка Столярчук залишив побажання всім уболівальникам "жовто-синіх".

Андрій Столярчук

"Ліга націй повернеться вже у вересні. Я сподіваюся, що на той момент наші герої, які захищають територію країни, викинуть увесь цей генетичний шлак за порєбрік, і як у гімні "Запануємо ми браття у своїй сторонці". Вірю і знаю, що рано чи пізно це так і буде. Тому що народжені українцями – народжені перемагати", – заявив журналіст.

Як повідомляв OBOZREVATEL, гра 4-го туру Ліги націй Україна – Ірландія завершилася з рахунком 1:1. Пропустивши гол у першому таймі, наші футболісти одразу після перерви змогли забити гол у відповідь.

11 червня Україна у третьому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію.

Віталій Миколенко.

Матч першого туру 8 червня проти Ірландії після експерименту від Петракова завершився мінімальною перемогою наших футболістів.