Клуб Зінченка повторив незвичайний рекорд чемпіонату Англії

Гравці 'МанСіті' святкують гол

"Манчестер Сіті" розгромив "Вулверхемптон" (4:1) у своєму 27-му матчі англійської Прем'єр-ліги в нинішньому сезоні і повторив рекорд змагання.

Як повідомляє Twitter-канал OptaJoe, клуб українця Олександра Зінченка жодного разу не поступався в рахунку впродовж 19 поєдинків АПЛ поспіль. Раніше це вдавалося лише лондонському "Арсеналу", серія якого тривала з грудня 1998-го по травень 1999 року.

"Сіті" жодного разу не поступався в рахунку в останніх 19 матчах

Підопічні Пепа Гвардіоли відзначилися першим голом на 15-й хвилині, але дозволили суперникам зрівняти рахунок в середині другого тайму. В останні 10 хвилин зустрічі "МанСіті" забив ще тричі і забезпечив собі комфортну перевагу.

Зінченко потрапив у заявку на поєдинок проти "Вулверхемптона", але на полі так і не з'явився. Йому був наданий відпочинок.

Ця перемога стала для манчестерської команди вже 21-ю поспіль у всіх турнірах. Клуб впевнено лідирує в АПЛ з відривом у 15 очок від своїх сусідів з "Манчестер Юнайтед", але у МЮ є матч в запасі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Манчестер Сіті" може продати Зінченка та вже знайшов йому заміну в "Аталанті", за яку виступає інший наш співвітчизник Руслан Малиновський.