Збірна України драматично втратила перемогу над Казахстаном у відборі ЧС-2022

4 хвилини
37,6 т.
Казахстан Україна

Збірна України з футболу не змогла обіграти команду Казахстану в 4-му турі відбору на чемпіонат світу, фінальна частина якого пройде в Катарі з 21 листопада по 19 грудня 2022 року. Зустріч у Нур-Султанi завершилася з рахунком 2:2, водночас Україна вийшла вперед на 93-й хвилині, а на 96-й пропустила другий гол.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Казахстан – Україна.

Петраков не став відмовлятися від схеми в три центральні захисники, яку він використовував із молодіжкою. На полi було два латералі (Сидорчук – класична шістка і Зінченко) і два атакувальних хавбеки: на позиції лівої десятки грав Буяльський, а праворуч перебував Ярмоленко. Єдиним форвардом був Роман Яремчук і саме він відкрив рахунок на 92-й секунді.

Футболістові "Бенфіки" вдався сильний акцентований удар, після якого м'яч завалився голкіперу за спину.

Забивши гол, ми продовжували тиснути, не дозволяючи опонентам навіть перетнути половину поля. На 11-й хвилині "жовто-сині" впритул притиснули казахів до воріт, один за одним створюючи загрози після подачі кутових.

Яремчук відкриває рахунок

На 15-й хвилині збірна Казахстану вперше організувала щось схоже на атаку, але все завершилося ще на підходах до нашого штрафного.

Україна широко позиційно контролювала м'яч, намагаючись розтягнути захист суперника.

На 17-й хвилині "жовто-сині" могли робити рахунок 2:0. Миколенко продавив свою зону, віддав Соболю, після рикошету м'яч влучив у каркас воріт, а на добиванні Ярмоленка випередив гравець казахстанської збірної.

Сергій Сидорчук

Ярмоленко, який проводить свій 100-й матч за національну збірну, усіма силами намагався забити гол. На 24-й хвилині хавбек "Вест Гема" влучив у штангу, а на добиванні Сидорчук "збив пил" із поперечини.

Україна домінувала на лівому фланзі зусиллями Соболя і Миколенка.

Розслабившись, українці необачно втратили м'яч перед своїм штрафним, і Нургалієв дальнім ударом низом змусив Пятова зробити перший сейв у матчі.

У кінцівці тайму "жовто-сині" віддали ініціативу футболістам із Казахстану. Але нехитрі комбінації останніх, які намагалися за рахунок довгих передач знайти Валліуліна і Бистрова, не становили небезпеки.

Друга половина почалася в більш рівній боротьбі. Україна вже не володіла такою безкомпромісною перевагою. Темп помітно впав, і казахи періодично вибігали в контратаки.

Олександр Караваєв.

На 58-й хвилині Циганков поміняв Яремчука, який піднявся в атаку. Малиновський поміняв Буяльського.

Наші збірники могли знімати всі питання з переможцем, але з інтервалом у декілька хвилин Соболь і Матвієнко не реалізували свої виходи сам на сам з голкіпером. Обидва українські футболісти намагалися пробити між ніг голкіпера, але ця тактика виявилася невдалою.

Арбітр відмінив перший гол Казахстану

Розв'язка настала на 74-й хвилині. Спершу збірна України втратила Зінченка на матч проти Франції, а в наступний момент отримала гол.

Україна пішла в атаку. Циганков і Ярмоленко могли виводити команду вперед, але удари прийшли впритул зі штангою.

Останні хвилини пройшли в штурмі української збірної, але на рахунок це не вплинуло. За кілька секунд до свистка Аймбетов міг принести Казахстану перемогу, Але Пятов зробив розкішний сейв. Кінцівка вийшла трагічною. На 93-й хвилині українські футболісти змогли вийти вперед, а через 3 хвилини пропустили другий гол.

Це стало 4-ю нічиєю "жовто-синіх" у 4-х матчах. В активі команди Олександра Петракова 4 очки.

Турнірна таблиця

Нагадаємо, що 1 квітня українці не змогли обіграти команду Казахстану, втративши перемогу. Гра на НСК "Олімпійський" завершилася із сенсаційним рахунком 1:1.

24 березня Україна в 1-му турі вистояла в Парижі, не програвши французам 1:1.

У 2-му турі українці драматично втратили перемогу над національною командою Фінляндії (1:1).