Іспанія – Хорватія: відео голів та огляд матчу 1/8 фіналу Євро-2020

6,1 т.

Збірна Іспанії в грандіозному матчі вирвала путівку до чвертьфіналу Євро-2020 у Хорватії. "Фурія роха", ведучи в два м'ячі за п'ять хвилин до кінця другого тайму, примудрилася довести гру до овертайму, де все ж дотисла суперника – 5:3.

Приголомшливий поєдинок пройшов в Копенгагені, де було безліч хорватських фанатів. Крім безлічі голів і феєричного відіграшу "картатих" гра запам'яталася безглуздим автоголом воротаря іспанців Симона. Його ляп ледь не коштував команді вильоту з турніру.

Другий гол хорватів в ворота Іспанії.
Унай Симон виносить м'яч з воріт.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео кращих моментів гри на "Паркене".

Хорватія – Іспанія 3:5 д.ч. (1:1, 2:2, 0:2)

Голи: 1:0 – 20, автогол Педрі, 1:1 – 38 Сарабія, 1:2 – 57 Аспілікуета, 1:3 – 76 Ферран Торрес, 2:3 – 85 Оршіч, 3:3 – 90 Пашаліч, 3:4 – 100 Мората, 3:5 – 103 Ойарсабаль.

Хорватія – Ліваковіч, Чалет-Цар, Гвардіола, Юрановіч (Брекало, 74), Віда, Ковачич (Будимир, 79), Модріч (Іванушец, 114), Влашич (Пашаліч, 79), Брозовіч, Ребич (Оршіч, 67), Петкович (Крамаріч, 46).

Іспанія – Унай Симон, Гайя (Альба, 78), Аспілікуета, Лапорт, Ерік Гарсія (Пау Торрес, 72), Сарабія (Ольмо, 72), Коке (Фабіан Руїс, 78), Педрі, Бускетс (Родрі, 102), Ферран Торрес (Ойарсабаль, 88), Мората.

Попередження: Брозовіч (73), Чалет-Цар (83).

Сарабія зрівняв рахунок.
Іспанія вийшла в чвертьфінал.

Як повідомляв OBOZREVATEL, легендарний німецький футболіст Лотар Маттеус дав прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція – Україна. Він висловив упевненість в тому, що переможець гри визначиться в серії пенальті.