Хорватія несподівано втратила очки в матчі з Чехією на Євро-2020. Відео

3,9 т.
Лука Модріч – один з лідерів хорватської збірної

Збірна Хорватії зіграла внічию проти Чехії в матчі другого туру Євро-2020, який пройшов у Глазго (Шотландія). Команди з групи D забили по одному голу.

Команди створили вкрай мало небезпечних моментів і занадто багато промахувалися. Рахунок у поєдинку відкрили чехи завдяки голу Патріка Шика з пенальті на 37-й хвилині. Перед цим захисник суперників ліктем розбив йому ніс, але закривавлене обличчя все одно не завадило форварду німецького "Байєра" майстерно виконати 11-метровий, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах.

Але перерва "шашковим", очевидно, пішла на користь, і вони відновили інтригу вже на самому початку другого тайму. Іван Перішич прорвався по лівому флангу і потужно поцілив у дальній кут.

Іван Перішич врятував нічию для хорватів
Колишній "динамівець" Домагой Віда, захисник Хорватії

Після цього воротарям обох команд вдалося зберегти свої ворота "сухими". Хоча хорвати до останнього намагалися вирвати свою першу перемогу на Євро-2020 (англійцям він поступився із рахунком 0:1).

Хорвати ще не перемагали на Євро-2020
Лука Модріч, півзахисник Хорватії

Хорватія – Чехія – 1:1

Голи: Перішич (47) – Шик (37, з пенальті)

Попередження: Масопуст (50), Боржил (82) – Ловрен (35)

Хорватія: Ліваковіч, Гвардіола, Віда, Ловрен, Врсалько, Ковачич, Модріч, Брекало (Іванушец, 46), Крамаріч (Влашич, 62), Перішич, Ребіч (Петкович, 46)

Чехія: Вацлік, Боржил, Челустка, Калас, Цоуфал, Соучек, Голешов (Крал, 63), Янкто (Шевчик, 74), Даріда, Масопуст (Гложек, 63), Шик (Крменчік, 75)

Тож Чехія набрала чотири очки і вже гарантувала собі місце в плей-оф. Хорватам же з одним балом потрібно перемагати Шотландію в останньому матчі групового раунду, щоб мати шанси проскочити в 1/8 фіналу з третього місця.