Гравець збірної України пояснив провал у другому таймі матчу з Північною Македонією на Євро-2020

22,5 т.
Олександр Караваєв

Захисник збірної України Олександр Караваєв заявив, що вони з партнерами були готові до того, що Північна Македонія, програючи з рахунком 0:2 до перерви, буде активно йти в наступ у другій половині зустрічі. Він зазначив, що проблеми, які почалися у нашої команди, не пов'язані з тим, що футболісти розслабилися.

Під час спілкування з журналістами наш співвітчизник пояснив їхнє виникнення втратою концентрації в окремих епізодах і тиском, який чинили суперники на українців.

"На другий тайм виходили з повною впевненістю, що ми зможемо так само продовжувати грати, як і в першому таймі. Знали, що команда суперника піде ва-банк і буде форсувати події. Ми були готові до того, що вони будуть тиснути. Але не можу сказати, що розслабилися, можливо, десь була втрата концентрації. І те, що вони тиснули, вплинуло на те, що не так почали грати, як це було в першому таймі", – поділився своїми думками Караваєв.

Нагадаємо, що наша національна команда в нервовому матчі здолала Північну Македонію і здобула першу перемогу на Євро-2020. Цей результат, а також впевнена гра збірної Нідерландів у поєдинку з австрійцями допомогли підопічним Андрія Шевченка піднятися на друге місце в таблиці групи С і значно збільшити шанси на вихід в 1/8 фіналу перед протистоянням з Австрією (21 червня) в останньому турі.

Групи Євро-2020
Розклад групового етапу Євро-2020.

Відзначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер нашої збірної висловився про перемогу над македонцями.