Футболіст збірної України забив ювелірний гол у стилі Кріштіану Роналду. Відео

10,6 т.
Артем Кравець

Український нападник турецького "Коньяспора" Артем Кравець відзначився чудовим ударом у матчі 36-го туру національного чемпіонату проти "Різеспора" (3:5).

31-річний футболіст збірної України з'явився на полі на 76-й хвилині матчу, замінивши Марко Евтовіча, і через 10 хвилин встановив остаточний рахунок у грі.

Після гострої подачі з флангу від Амара Рахмановіча, Кравець високо підстрибнув і переправив головою м'яч чітко в кут. Подібний гол кілька років тому забув знаменитий форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду.

Для Кравця цей гол став 9-м у 27 матчах за "Коньяспор". У турнірній таблиці клуб українця із 41 очком іде на 13-му місці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 16 березня Артем відзначився голом у ворота "Касимпаша" у виїзному матчі 30-го туру турецької Суперліги (1:1).

Наш співвітчизник з'явився на полі на 88-й хвилині, вийшовши з лави запасних, а вже в компенсований час відкрив рахунок у поєдинку.

Раніше Кравець на останніх секундах приніс перемогу "Коньяспору" в матчі-трилері проти "Галатасарая" (4:3).