Футболіст збірної України віддав асист і був вилучений з поля в матчі чемпіонату Бельгії. Відео

5,2 т.
Едуард Соболь Зюльте Варегем

Лівий захисник "Брюгге" та збірної України Едуард Соболь став помітною фігурою на полі у виїзному матчі четвертого туру чемпіонату Бельгії проти "Зюльте Варегема". Його команда розгромила суперників із рахунком 4:0.

Клуб нашого співвітчизника володів територіальною перевагою впродовж всього поєдинку та постійно створював загрозу біля воріт господарів. Чинні чемпіони країни вперше засмутили "Зюльте Варегем" перед перервою, а потім відзначилися ще двічі в другому таймі.

На 75-й хвилині Соболь підключився до атаки, отримав довгу передачу від партнера і в один дотик переправив м'яч на Шарля де Кетеларе, який легко переграв голкіпера. У доданий до другої половини час українець залишив "Брюгге" в меншості, зірвавши небезпечний випад господарів, за що побачив перед собою другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

Після чотирьох матчів команда нашого співвітчизника йде на третьому місці з 8 очками в активі. На рахунку "Зюльте Варегема" 4 пункти та 14-та позиція в таблиці.

Таблиця чемпіонату Бельгії

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Роман Яремчук видав фантастичний дебютний матч за "Бенфіку" в чемпіонаті Португалії.