Українець Яремчук фантастично дебютував в чемпіонаті Португалії

28,4 т.
Роман Яремчук

Український нападник "Бенфіки" Роман Яремчук забив гол, зробив асист і заробив на собі видалення голкіпера суперника в дебютному поєдинку в чемпіонаті Португалії. Матч 2-го туру проти "Арокi" завершився з рахунком 2:0.

25-річний футболіст збірної України вийшов в стартовому складі і на 8-й хвилині вдало скористався помилкою воротаря гостей.

Роман Яремчук змусив голкіпера помилитися

Віктор Брага невдало ввів м'яч в гру. Яремчук спробував його відібрати, і голкіпер зіграв рукою за межами свого штрафного. Арбітр відразу показав червону картку.

Яремчук відзначився кількома результативними діями

На 38-й хвилині львів'янин віддав точний пас на Луку Вальдшмідта, який відкрив рахунок в матчі.

Через п'ять хвилин Роман забитим м'ячем відзначився сам. Яремчук відгукнувся на фланговий простріл і в дотик переправив круглого у сітку воріт.

"Бенфіка" з двома перемогами очолює таблицю португальської першості.

Чемпіонат Португалії

Як повідомляв OBOZREVATEL 31 липня Яремчук перейшов в "Бенфіку" з бельгійського "Гента". Договір Романа з бронзовим призером чемпіонату Португалії розрахований до 2026 року.

Яремчук віддав гольовий пас у матчі проти арок

11 серпня Яремчук дебютував в офіційних матчах "Бенфіки", вийшовши на заміну і забив гол у поєдинку кваліфікації Ліги чемпіонів проти "Спартака".