Фінляндія – Україна: відео голів відбору на ЧС-2022

Андрій Ярмоленко

Збірна України з футболу перемогла в матчі 7-го туру відбору на чемпіонат світу-2022 проти команди Фінляндії. Зустріч відбулася в Гельсінкі на Олімпійському стадіоні.

Рахунок був відкритий вже на 4-й хвилині після приголомшливого удару Андрія Ярмоленка. Хавбек "Вест Гема" взяв на себе ініціативу і пробив під праву штангу.

Через чверть години фіни змогли зрівняти рахунок, завдяки плутанині в нашому штрафному. Переможний рахунок встановив Роман Яремчук на 34-й хвилині.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео голів.

Фінляндія – Україна 1:2

Голи: 0:1 – 4 Ярмоленко,

1:1 – 29 Пуккі,

1:2 – 34 Яремчук.

Фінляндія – Градецький, Араюурі, Райтала, Вяйсянен, Лам, Луд, Камара, Тойвіо, Алхо, Йоел Пог'янпало, Пуккі.

Україна – Пятов, Соболь, Матвієнко, Кривцов, Тимчик, Циганков, Степаненко, Ярмоленко, Шапаренко, Забарний, Яремчук.

Попередження: Кривцов (37).

До цього матчу Україна і Фінляндія на рівні футбольних збірних перетиналися тричі. Два рази перемагали наші співвітчизники. Ще одна гра завершилася внічию. Це був матч 2-го туру відбору на ЧС-2022.

Україна в першому матчі не змогла обіграти Фінляндію

Тоді Україна вела в рахунку, але на 89-й хвилині 89-й хвилині Віталій Миколенко привіз пенальті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України в цьому відборі ще не перемагала.

Артем Довбик

У першому турі підопічні Андрія Шевченка сенсаційно пішли від поразки в грі проти Франції (1:1).

Україна - Франція

Сприяння зустрічі третього туру проти Казахстану завершилися з рахунком 1:1 і 2:2, як і гостьова гра з французами (1:1).