Фінляндія – Росія: відео єдиного голу в матчі Євро-2020

8,9 т.
Олексій Міранчук забив перший гол у матчі

Збірна Фінляндії в номінально домашньому матчі програла Росії з рахунком 0:1. Поєдинок Євро-2020 пройшов у Санкт-Петербурзі.

Скандинавська команда забила вже на 3-й хвилині, проте взяття воріт було скасовано через офсайд. Перший та єдиний "чистий" гол у протистоянні відбувся в доданий до першого тайму час. Партнер українця Руслана Малиновського по "Аталанті" Олексій Міранчук отримав м'яч у штрафному майданчику і завдав красивого обвідного удару в дальню "дев'ятку".

Після перерви підопічні Станіслава Черчесова були ближчими до того, щоб подвоїти перевагу, ніж їхні суперники до того, щоб зрівняти рахунок. Незважаючи на наявність декількох відмінних можливостей для взяття воріт, росіяни ними не скористалися.

Фінляндія – Росія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 45+2, Олексій Міранчук

Фінляндія: Градецьки – Райтала (Соірі, 75), Тойвіо (Йенсен, 85), Араюурі, О'Шонессі, Уронен – Лод, Шуллер (Кауко, 67), Камара – Пог'янпало, Пуккі (Лаппалайнен, 75).

Росія: Сафонов – Фернандес (Караваєв, 25), Дівєєв, Джикія, Кузяєв – Зобнін, Баринов, Оздоєв (Жемалетдінов, 61) – Олексій Міранчук (Мухін, 85), Дзюба (Соболєв, 85), Головін.

Попередження: Камара, О'Шонессі – Баринов, Оздоєв, Джикія.

Групи Євро-2020
Розклад групового етапу Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 15 червня на Євро-2020 пройшло два поєдинки. Спочатку Португалія забила 3 голи за 8 хвилин і розгромила Угорщину, а потім Франція здобула мінімальну перемогу над Німеччиною завдяки курйозному автоголу.