ФІФА відкрила справу проти Аргентини після гри з Нідерландами на ЧС-2022

59,6 т.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) відкрила справу на збірну Аргентини через слова нападника збірної Лео Мессі, а також воротаря Еміліано Мартінеса в матчі 1/4 фіналу ЧС-2022 проти Нідерландів. Інцидент трапився вже після гри, яка завершилася перемогою американської команди у серії 11-метрових.

Нарікання аргентинців викликали дії головного арбітра зустрічі Матеу Лаоса, котрий у цій грі показав 15 жовтих карток, встановивши рекорд чемпіонатів світу.

Як уточнює Mundo Deportivo, Мессі заявив, що "не можна ставити арбітра, що не відповідає рівню". Голкіпер назвав Лаоса найгіршим суддею ЧС-2022 ("Він додав 10 хвилин. Хотів, щоб Аргентина зіграла внічию").

Також будуть розглянуті пригоди, що сталися у матчі. В одному з моментів Паредес навмисне вибив м'яч у лаву запасних суперника, спровокувавши сутичку гравців.

Після перемоги він же разом із захисником Ніколасом Отаменді та іншими аргентинськими гравцями демонстрували знущальні жести нідерландцям.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч Нідерланди – Аргентина завершився у серії післяматчевих пенальті. З рахунком 4:2 перемогли американці. В основний час європейська збірна зробила фантастичний камбек, зрівнявши рахунок на 10-й доданій хвилині.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!