Драматична перемога "Динамо" у кваліфікації Ліги чемпіонів: відео голів та сейву Бущана

46,7 т.
Динамо пройшло Фенербахче

Київське "Динамо" з рахунком 2:1 у додатковий час виграло поєдинок у відповідь 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти турецького "Фенербахче". Зустріч відбулася у Стамбулі на стадіоні "Фенербахче Шюкрю Сараджоглу".

Кияни весь перший тайм провели в обороні, не влучивши жодного разу у ворота, водночас суперник 8 разів бив по нашій рамці й 3 рази Бущан рятував команду від гола.

У середині другого тайму за другу жовту картку було вилучено турецького футболіста, і через 4 хвилини Буяльський відкрив рахунок. На 70-й хвилині Георгій відбив пенальті Валенсії.

Турки змогли перевести гру в додатковий час, забивши за хвилину до фінального свистка. У другому екстратаймі вирішальний гол забив Олександр Караваєв.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Фенербахче" – "Динамо".

Нагадаємо, що перша гра між цими клубами у Лодзі переможця не визначила. Підопічні Луческу у Польщі розійшлися з турками безгольовою нічиєю.