"Динамо" матчем із "Фенербахче" стартувало у кваліфікації Ліги чемпіонів

3 хвилини
12,8 т.
Динамо зіграло внічию з Фенербахче

Київське "Динамо" у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів зіграло внічию з турецьким "Фенербахче". Умовно-домашній поєдинок на міському стадіоні імені Владислава Крола у польському Лодзі завершився з рахунком 0:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Фенербахче".

Номінальні гості з перших хвилин захопили ініціативу, намагаючись організувати атаки великими силами. Щойно турки втрачали м'яч, вони вмикали пресинг, змушуючи киян грати у короткий пас. Гра не затримувалася в центральному колі й у дебюті проходила переважно біля воріт Бущана.

"Фенербахче" обрав агресивний стиль боротьби, намагаючись домінувати на полі польської арени. Киянам доводилося багато рухатись без м'яча. Перший по-справжньому небезпечний момент стався на 14-й хвилині, коли Попов втратив Енера Валенсію. 32-річний еквадорець бив із лінії воротарського майданчика – і лише реакція голкіпера збірної України врятувала від гола.

"Динамо" за пів тайму лише кілька разів вдавалося наблизитися до штрафного майданчика суперника, але нічого серйозного з цих напівмоментів вичавити не змогло. Гравці "Фенербахче" великими силами пресингували українців, але щойно там втрачали м'яч, кияни одразу далекими передачами ефективно використовували порожній простір, який з'являвся у турецькій обороні.

Утім, таких контрвипадів за перші 45 хвилин трапилося лише кілька, водночас вони не змогли завершитися навіть ударом у площину воріт. Більшість часу динамівці проводили у захисті.

Після перерви столичні футболісти дещо вирівняли ситуацію, створивши кілька потенційно небезпечних моментів. Однак ударів у площину так і не було – команді явно не вистачало останнього пасу.

Швидкості та динаміка гри помітно знизилися. Особливо на це впливала велика кількість дрібних фолів, якими грішили футболісти.

На 70-й хвилині Бесєдін після передачі Вербича повинен був відкривати рахунок, але його обвідний удар знову припав повз ворота.

Кінцівка зустрічі відбулася в атаках "Фенербахче". "Динамо" помітно підсіло фізично, щоразу зупиняючи напад суперника частими порушеннями правил.

Гра у відповідь пройде через тиждень, 27 липня, у середу, на стадіоні "Фенербахче Шюкрю Сараджоглу" у Стамбулі.

Зазначимо, що той, хто програє у протистоянні, опуститься в Лігу Європи, де гратиме з чеським "Словачком".

У разі проходу далі переможець у 3-му раунді кваліфікації ЛЧ побореться з австрійським "Штурмом" (2/3 та 9/10 серпня).

Жеребкування плей-оф відбудеться 2 серпня. Матчі цього останнього раунду за вихід до групового турніру відбудуться 16/17 та 23/24 серпня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, свій останній матч "Динамо" грало 15 липня проти "Антверпена". Спаринг завершився з рахунком 2:1 на користь бельгійців.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!