"Евертон" і "Тоттенхем" видали матч-трилер у Кубку Англії, забивши дев'ять голів. Відео

Гравці 'Евертона' святкують гол

"Евертон" і "Тоттенхем" влаштували неймовірну перестрілку в 1/8 фіналу Кубка Англії, яка закінчилася перемогою перших із рахунком 5:4.

Гості забили вже на третій хвилині після подачі кутового. "Іриски" довгий час не могли відзначитися, але в кінцівці тайму вистрілили відразу трьома голами за сім хвилин. Вже у доданий до першого тайму час підопічні Жозе Моуріньо скоротили відставання.

Команди не думали зупинятися і забили ще тричі в другій половині. На гол Рішарлісона з "Евертона" відповіли Давінсон Санчес і Харрі Кейн, який і перевів гру в додатковий час.

В овертаймі командам вдалося відзначитися "всього" один раз. Переможний м'яч на свій рахунок записав колишній півзахисник донецького "Шахтаря" Бернард, який впевнено пробив повз голкіпера після красивої передачі від партнера.

Відзначимо, що крім "Евертона" у чвертьфінал Кубка Англії вже вийшли "Манчестер Юнайтед", "Манчестер Сіті", "Шеффілд Юнайтед", "Борнмут", "Лестер". Решта учасників цієї стадії будуть визначені за підсумками матчів "Барнслі" – "Челсі" і "Вулверхемптон" – "Саутгемптон".

Як повідомляв OBOZREVATEL, український півзахисник "Вест Хема" Андрій Ярмоленко отримав травму в матчі 1/8 фіналу Кубка Англії проти "МЮ". Головний тренер лондонців Девід Моєс розповів про характер пошкодження нашого співвітчизника.