Ексфутболіст збірної України провів фантастичний матч у єврокубку, забивши три голи. Відео

10,2 т.

Український півзахисник грецької "Омонії" Роман Безус приніс перемогу своїй команді (3:2) у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти "Габали" з Азербайджану. 32-річний ексфутболіст збірної України відзначився хет-триком.

На останніх секундах першого тайму Роман прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок (1:1). Ще два голи хавбек оформив після перерви.

На 50-й хвилині гості отримали право на ще один штрафний та українець знову його майстерно реалізував. Після "пострілу" Романа круглий снаряд влетів чітко в сітку (2:1). Через 12 хвилин господарі відновили рівновагу.

На 82-й хвилині "Омонія" здобула право на пенальті, який ідеально виконав українець.

Нагадаємо, що Безус з 2019 року виступав за бельгійський "Гент", де за 89 матчів забив 16 м'ячів. У серпні 2022 року як вільний агент перейшов до "Омонії". З того часу провів за новий клуб 37 поєдинків. З урахуванням матчу проти "Габали" на рахунку Безуса стало 7 голів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!