Два незабиті пенальті та 5 голів: "Динамо" впевнено обіграло "Боруссію"

3 хвилини
9,0 т.
Динамо перемогло Боруссію

Київське "Динамо" черговою перемогою продовжило своє масштабне закордонне турне "Матч за Мир! Зупинимо війну!" Поєдинок у Дортмунді на легендарному стадіоні "Сигнал Ідуна Парк" проти місцевої "Боруссії" завершився з рахунком 3:2.

Поєдинок відвідало 35 000 уболівальників. На квитках вдалося зібрати 400 тисяч євро.

Вболівальники на трибунах

Ця гра була однією з п'яти іноземних ігор, що входять до спеціального гуманітарного проєкту. Усі кошти будуть спрямовані на вирішення гуманітарних проблем переселенців, зокрема із продовольством та житлом.

Заповнені трибуни "Сигнал Ідуна Парк"

Більшість подій відбулася у першому таймі. Вже на 4-й хвилині господарі зусиллями Джеймі Байноу-Гіттенса відкрили рахунок. Швидкий пропущений гол лише розлютив киян. Підопічні Мірчі Луческу влаштували справжній штурм воріт суперника, успішно реалізувавши дві можливості.

Динамо обіграло Боруссію

На 9-й хвилині Віталій Буяльський ефектним обвідним ударом під поперечину зрівняв рахунок, а через 2 хвилини Владислав Ванат точно замкнув контратаку.

Буяльський зрівняв рахунок

20-річний нападник втік від суперника та чітко пробив над воротарем.

Владислав Ванат

На 17-й хвилині "біло-сині" могли довести рахунок до розгромного, але удар Шапаренка з пенальті відбив Хітц. Третій гол вдалося забити все тому ж таки Ванату за 15 хвилин до перерви.

Удар Шапаренка відбив голкіпер

У другому таймі "Боруссія" зробила безліч замін і мала ініціативу, але забити другий гол їй вдалося лише на 65-й хвилині. До цього бразилець Рейнієр не зміг переграти Георгія Бущана, не забивши 11-метрового.

Динамо забило 3 голи

"Борусія" Д. Німеччина – "Динамо" Україна 2:3 (1:3, 1:0)

Голи: 1:0 – 4 Байно-Гіттенс, 1:1 – 9 Буяльський, 1:2 – 11 Ванат, 1:3 – 35 Ванат, 2:3 – 65 Роте.

Боруссія Д. – Хітц (Унбехаун, 46), Семіч (Пасслак, 46), Аканджі (Ауссі, 30; Загаду, 60), Понграчич (Фіннсон, 88), Шульц (Роте, 46), Джан (Геррейру, 60), (Фінк, 46), Холанд (Мукоко, 30), Таз (Гюрпюз, 46), Фераї (Пападопулос, 46), Байно-Гіттенс (Рейньєр, 46).

Динамо – Бущан (Нещерет, 74), Караваєв (Шепелєв, 65), Попов, Забарний (Сирота, 66), Дубінчак (Кравченко, 46), Сидорчук (Андріївський, 66), Буяльський (Гармаш, 76), Шапаренко, Довбик (Кулач, 76), Антюх (Вівчаренко, 46), Ванат.

Нагадаємо, що перша гра також завершилася перемогою українців із рахунком 3:1. У Варшаві "біло-сині" здолали місцеву "Легію". 14 квітня "Динамо" обіграло турецький "Галатасарай" (3:1), а 20 квітня зіграло у нульову нічию з "ЧФР Клуж".

Свій заключний поєдинок турне кияни проведуть 28 квітня у Загребі проти місцевого "Динамо".