"Динамо" з упевненої перемоги стартувало у масштабному турне на підтримку України

3 хвилини
7,8 т.
Динамо перемогло Легію

Київське "Динамо" здобуло перемогу у першому матчі масштабного закордонного турне "Матч за Мир! Зупинимо війну!". На стадіоні у Варшаві підопічні Мірчі Луческу з рахунком 3:1 обіграли польську "Легію".

Ця гра була однією з чотирьох зарубіжних ігор, що входить до спеціального гуманітарного проекту. Усі кошти будуть спрямовані на вирішення гуманітарних проблем переселенців, зокрема із продовольством та житлом.

Заповнений стадіон у Варшаві

На трибунах було багато українських жінок та дітей, які стали вимушеними переселенцями у Польщі, рятуючись від повномасштабного вторгнення Росії.

Динамо вийшло на матч із дітьми-переселенцями

У дебюті зустрічі "Динамо" повністю перевершували своїх суперників, легко комбінуючи на підступах у штрафному майданчику, відкривши рахунок на 3-й хвилині. Відзначився Віталій Буяльський.

Перший гострий момент у гостей трапився лише на 15-й хвилині, коли після дальнього удару Вербича м'яч влучив у штангу, потім у спину Бущана, але у ворота закотився.

Другий тайм розпочався з атак господарів, які змогли відіграти один гол, проте потім перевага українців стала абсолютною.

З'явилася впевненість у побудові атак, футболісти відчули ігровий ритм, розігралися і зусиллями Бесєдіна змогли двічі розписатися у воротах суперника.

З'явилася впевненість у побудові атак, футболісти відчули ігровий ритм, розігралися, і зусиллями Бесєдіна змогли двічі розписатися у воротах суперника.

Легія (Польща) – Динамо Київ (Україна) – 1:3

Голи : Стшалек, 53 – Буяльський, 3, Бесєдін, 56, 70.

Легія (старт): Кікольські – Скибицькі, Холовня, Абу Ханна, Младенович – Харатін, Чельхака, Кастраті, Мучі, Вербич – Власник.

Динамо (старт): Бущан – Караваєв, Попов, Сирота, Дубінчак – Сидорчук, Буяльський, Шапаренко, Антюх, Циганков – Ванат.

14 квітня "Динамо" зіграє у Стамбулі з турецьким "Галатасараєм", 26 квітня у дортмундській "Борусії" та 28 квітня у Загребі з місцевим "Динамо".