"Динамо" виграло другий матч у масштабному турне на підтримку України

7,9 т.
Динамо перемогло Галатасарай

Київське "Динамо" другою перемогою продовжило своє масштабне закордонне турне "Матч за Мир! Зупинимо війну!" На стадіоні у Стамбулі підопічні Мірчі Луческу з рахунком 3:1 обіграли турецький "Галатасарай".

Динамо обіграло Галатасарай

Ця гра була однією з чотирьох зарубіжних ігор, що входить до спеціального гуманітарного проекту. Усі кошти будуть спрямовані на вирішення гуманітарних проблем переселенців, зокрема із продовольством та житлом.

Динамо - Галатасарай

Поєдинок пройшов під диктування наших співвітчизників. "Динамо" впевнено володіло ініціативою та зусиллями Віталія Буяльського відкрило рахунок на 14-й хвилині. Через 14 хвилин Артем Бесєдін подвоїв перевагу.

Українські вболівальники у Туреччині

На початку другого тайму Йилмаз шедевральним ударом із 19 метрів скоротив відставання. Інтрига про переможця трималася до останніх хвилин, коли Віктор Циганков розкішним обвідним "пострілом" поставив крапку.

Бесєдін забив другий гол

"Галатасарай" – "Динамо" 1:3

Голи : Йилмаз, 56 – Буяльський, 14, Бесєдін, 28, Циганков, 81

Динамо : Бущан (Нещерет, 63), Караваєв (Кравченко, 46), Попов (Забарний, 63), Сирота (Боль, 63), Овчаренко (Дубінчак, 46), Сидорчук (Андріївський, 63), Шапаренко (Шепелєв, 63) , Буяльський (Гармаш, 76), Антюх (Кулач, 46), Циганков (Бражко, 82), Бесєдін (Ванат, 46)

Як повідомляв OBOZREVATEL, перша гра також завершилася перемогою українців також із рахунком 3:1. У Варшаві "біло-сині" здолали місцеву "Легію".

Свій наступний поєдинок "Динамо" проведе 26 квітня з дортмундською "Боруссією". Турне завершиться 28 квітня у Загребі матчем проти місцевого "Динамо".