"Динамо" здобуло вольову перемогу у спарингу над скромною балтійською командою

2,9 т.
'Динамо' здобуло вольову перемогу у спарингу над скромною балтійською командою

Київське "Динамо" завершило збір у Туреччині контрольним матчем із "Ризькою футбольною школою". У п'ятому спарингу підопічні Мірчі Луческу зуміли відігратися, поступившись у першому таймі 0:1, і здобули вольову перемогу над чемпіоном Латвії з рахунком 2:1.

До перерви "біло-блакитні" надто нервували і не могли забити. Томаш Кендзера та Ілля Забарний отримали жовті картки, а на 21-й хвилині Мареш вивів РФШ уперед. У перерві Артема Бесєдіна замінив Владислав Ванат, і саме 20-річний форвард зрівняв рахунок на 65-й хвилині, проштовхнувши м'яч у ворота.

В атаці кияни.

А за дві хвилини Микола Шапаренко після подачі кутового точно пробив з п'яти метрів і приніс "Динамо" "вікторію". Незабаром півзахисник збірної України отримав і "гірчичник" за зрив атаки суперника.

"Динамо". 1. Бущан (35. Нещерет, 46) – 44. Дубінчак (20. Караваєв, 46), 25. Забарний, 34. Сирота (4. Попов, 84), 94. Кендзера – 5. Сидорчук (к), 29. Буяльський (19. Гармаш, 77), 10. Шапаренко, 14. Де Пена (22. Вітіньйо, 46), 15. Циганков – 41. Бесєдін (17. Ванат, 46; Шкурін, 72).