"Динамо" ледве вирвало перемогу у скромних "гірників" із Чорногорії. Відео

3,0 т.
'Динамо' ледве вирвало перемогу у скромних 'гірників' із Чорногорії. Відео

Київське "Динамо" зіграло четвертий спаринг на тренувальному зборі у турецькій Анталії. Підопічні Мірчі Луческу після перемоги над болгарським "Лудогорцем" (4:1) та сербськими "Чукаричками" (3:2), нічиєї з болгарським "Левськи" (1:1) змогли вирвати перемогу у "Рудара" з Чорногорії – 1:0 .

Суперник, чия назва перекладається як "Шахтар", у чемпіонаті своєї країни посідає сьоме місце серед десяти команд, але чинив гідний опір українському гранду.

Динамівець Сергій Сидорчук.

Перевагою володіли кияни, але ударам Карлоса де Пени, Беньяміна Вербича, Микити Бурди та Дениса Гармаша бракувало точності. Після замін у перерві "Динамо" в другому таймі посилило натиск, хоч і чорногорці періодично турбували захист "біло-блакитних". Після удару Миколи Шапаренка з центру штрафного м'яча влучив у перекладину!

Микола Шапаренко у боротьбі.

І лише на 84-й хвилині багатоходова контратака української команди за участю Тимчика, Циганкова, Буяльського увінчалася влучним ударом Вітіньйо в один дотик.

"Динамо" – "Рудар" – 1:0

"Динамо" (перший тайм): 1. Бущан – 94. Кендзера, 6. Бурда, 34. Сирота, 44. Дубінчак – 9. Бражко, 19. Гармаш, 99. Антюх, 7. Вербич, 14. де Пена – 28. Кулач.

"Динамо" (другий тайм): 71. Бойко – 24. Тимчик, 25. Забарний, 89. Боль, 20. Караваєв – 5. Сидорчук, 29. Буяльський, 10. Шапаренко, 15. Циганков, 22. Вітіньйо – Ванат (41. Бесєдін, 75).

Дивіться найкращі моменти зустрічі.

П'ятий поєдинок на турецькому курорті хлопці Луческу зіграють вже у вівторок, 8 лютого, проти "Динамо" (Тбілісі). Початок зустрічі – о 16:00.

Як повідомляв OBOZREVATEL, футбольна асоціація Англії висунула звинувачення Андрію Ярмоленку.

Днями український футболіст отримав вилучення через дев'ять хвилин після дебюту у Франції.