"Динамо" програло у другому матчі поспіль в УПЛ. Відео

6,9 т.
'Динамо' програло у другому матчі поспіль в УПЛ. Відео

Київське "Динамо" програло "Дніпру-1" у 11-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Зустріч на столичному стадіоні ім. Лобановського завершилася з рахунком 0:1.

З перших хвилин гості захопили ініціативу, впевнено граючи першим номером. Було видно, що Луческу дуже важко без травмованого Ярмоленка. Команда пропонувала критично мало креативу, не зробивши за перший тайм жодного удару у створ воріт.

У той же час підопічні Максимова демонстрували грамотний комбінаційний футбол, відкривши рахунок на 13-й хвилині. Геніальна передача Пихальонка через все поле знайшла Філіпова, той віддав на Гуцуляка, який спокійно між ніг Попова пробив у нижній кут.

У другій половині зустрічі малюнок гри не змінився. "Динамо" нічого не змогло створити в атаці, повністю поступившись у тактичному плані супернику.

Це стало другою поразкою для "біло-синіх" поспіль. 6 жовтня підопічні Мірчі Луческу у неймовірно видовищному виїзному поєдинку поступилися житомирському "Поліссю" – 2:3.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!