"Динамо" програло команді Усика, пропустивши у більшості два голи за шість хвилин

11,7 т.
'Динамо' програло команді Усика, пропустивши у більшості два голи за шість хвилин

Київське "Динамо" здобуло другу поразку в чемпіонаті України з футболу. Підопічні Мірчі Луческу у неймовірно видовищному виїзному поєдинку були слабшими за житомирське "Полісся" – 2:3.

Відео дня

Зустріч розпочала дуже насичено. Вже на 4-й хвилині капітан "бекло-синіх" Віталій Буяльський скористався витонченим пасом п'ятою Назарія Волошина та відкрив рахунок. Однак господарям поля вистачило лише 10 хвилин, щоб відповісти своїм влучним ударом. Півзахиснику Борису Крушницькому вдався удар з-за штрафного майданчика, з яким воротар киян Георгій Бущан не впорався.

Після цього господарям, яких із трибун підтримував боксер Олександр Усик, продовжили тиснути на опонента. У першому таймі глядачі змін рахунку більше не побачили, а ось після перерви події почали розвиватись із космічною швидкістю.

На 50-й хвилині гості заробили право на 11-метровий, який реалізував той самий Буяльський. Практично одразу "Полісся" залишилося у меншості після того, як другу жовту картку отримав захисник Євген Морозко. Тренер житомирян Юрій Калитвинцев у цій ситуації випустив на поле форварда Пилипа Будковського.

Колишньому гравцю збірної України вистачило двох хвилин, щоб змусити динамівців удруге вводити м'яч у гру з центру поля – 2:2. А ще п'ять хвилин Будковський допоміг відзначитись хавбеку Артему Козаку, який шокував киян чітким ударом у кут воріт Бущана метрів із 12.

Після цього "бекло-сині" влаштували облогу воріт Дениса Бойка. Хавбек Олександр Анідрієвський ударом метрів із 25 влучив у штангу, але на більше киян не вистачило. Більше того, у компенсований час вилучення отримав захисник гостей Олександр Караваєв.

Таким чином "Динамо" вдруге програло в новому сезоні Прем'єр-лізі і з 18-ма очками залишилося на п'ятому рядку турнірної таблиці. "Полісся" ж сенсаційно вийшло на перше місце. При цьому підопічні Луческу мають три гри в запасі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, зірковий півзахисник київського "Динамо" Андрій Ярмоленко зі словами "закрити рот" висловив упевненість у тому, що команда не має іншого виходу, окрім як виграти чемпіонат країни.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Чи не ведіться на фейки!