"Динамо" в історичному матчі здобуло вольову перемогу в УПЛ

Динамо - Олімпік

Київське "Динамо" в матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі з рахунком 3:1 обіграло донецький "Олімпік".

Поєдинок в найскладніших погодних умовах пройшов на стадіоні ім. Лобановського і став найранішим офіційним матчем киян в календарному році.

Кияни впевнено розпочали зустріч, повністю контролюючи ситуацію на полі. Важкий газон нівелював майстерність футболістів. Гравцями обох команд було дуже складно організувати більше двох-трьох пасів.

На 20-й хвилині господарі захопилися нападом і пропустили гольову контратаку. Лебеденко протягнув м'яч по правому флангу, стягнув на себе двох динамівців і віддав правіше на Нкенга. Тадеус в дотик викотив на удар Альваренге, де 24-річний аргентинець холоднокровно розстріляв Бущана – 0:1.

Донеччани недовго раділи успіху. Через 10 хвилин Бабенко поставив підніжку Бесєдіну за 20 метрів від воріт. Віктор Циганков крученим "пострілом" обвів стінку, м'яч по дузі падав в нижній кут, Чекотун зміг потягнути удар, але відбив прямо перед собою. Все той же Бесєдін в падінні "рибкою" зрівняв рахунок – 1:1.

Для Артема цей гол став першим після 14-місячної перерви, пов'язаної з дискваліфікацією.

Під кінець першого тайму Бесєдін офоррміл дубль, але зробив це з офсайду.

У другому таймі перевага столичних футболістів стала тотальною. "Олімпік" повністю притиснули до воріт, не дозволяючи гостям навіть наблизитися до центрального кола. Денис Попов міг оформляти дубль, але його два удари головою в упор припали повз ворота.

На 77-й хвилині підопічні Мірчі Луческу все таки дотиснули команду з Донецька. Буяльський ефектним ударом з льоту зробив рахунок переможним.

Яскраву крапку на 89-й хвилині поставив Артем Бесєдін, знову чітко зігравши на добивання після штрафного Циганкова.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 8 лютого кияни на зборах в Туреччині розгромно перемогли білоруський БАТЕ.