"Динамо" – "Штурм": відео голів кваліфікації Ліги чемпіонів

11,0 т.
Зустріч відбувається у Лодзі

Цими хвилинами київське "Динамо" обіграло австрійський "Штурм" у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Зустріч у польському місті Лодзь на міському стадіоні імені Владислава Крола завершилась із рахунком 1:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Штурм".

Початок зустрічі був за гостями, котрі повністю домінували на полі. Однак у середині тайму "Динамо" вдалася перша флангова атака, яка завершилася влучним ударом.

"Динамо" Київ Україна – "Штурм" Австрія 1:0

Гол: 1:0 – 28 Караваєв.

Динамо Київ – Бущан, Кендзера, Попов, Забарний, Дубінчак (Вівчаренко, 71), Сидорчук, Шепелєв (Гармаш, 71), Шапаренко, Буяльський, Караваєв, Бесєдін (Ванат, 83). Штурм – Зібенхандль, Газібегович, Вютріх, Аффенгрубер, Данте (Шнегг, 68), Хірлендер (Любич, 67), Горенц-Станкович, Прасс (Демаку, 78), Хорват, Саркарія, Хейлунд (Ланг) Попередження : Вютріх (16), Попов (20), Горенц-Станкович (41), Хірлендер (46), Шепелєв (48).

Для австрійського та українського клубів це є першою офіційною зустріччю. До цього команди у січні 2018 року зіграли товариський поєдинок. "Динамо" поступилося з рахунком 0:2.

"Динамо" – "Штурм" (2018 рік)

Нагадаємо, що у 2-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів "біло-сині" пройшли турецький "Фенербахче" та гарантували собі участь у груповому етапі Ліги Європи.

"Динамо" обійшло "Фенербахче"

Зазначимо, що киян вважають фаворитом першого матчу третього кваліфікаційного раунду проти "Штурму".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!