"Динамо" перемогло "Штурм" у кваліфікації Ліги чемпіонів

3 хвилини
51,7 т.
Динамо Штурм

Київське "Динамо" перемогло австрійський "Штурм" у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Зустріч на міському стадіоні імені Владислава Крола у польському місті Лодзь завершилась із рахунком 1:0.

Відео дня

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Штурм".

Гості одразу захопили ініціативу, у стартових хвилинах притиснувши киян до воріт. Пресинг австрійців не давав змоги нашим футболістам просунутися далі за центральне коло.

"Динамо" ніяк не могло створити щось небезпечне біля воріт суперника, лише один раз організувавши щось, що схоже на атаку. 15 хвилин матчу пройшли практично поряд зі штрафним Бущана. В одному з моментів Георгію довелося безпосередньо ввійти в гру, відбивши потужний удар Томі Хорвата.

ФК "Динамо"

Тиск австрійців продовжувався, і Бущану на 21-й хвилині знову довелося рятувати свій клуб від пострілу Хойлунда. Через кілька хвилин 19-річний данський нападник мав ще одну чудову нагоду відкрити рахунок, але вдарив над поперечиною.

"Динамо" перемогло "Штурм" у Польщі

Несподіваний перелом у грі настав на 27-й хвилині, коли свою першу атаку "Динамо" завершило голом. Фланговий пас Дубінчака підправив Бесєдін – і Караваєв з льоту відправив м'яч у сітку.

Шокований "Штурм" ледь не пропустив другий.

У "біло-синіх" заграли фланги, які щоразу організовували небезпечні випади у штрафному майданчику гостей. Поєдинок повністю перемістився на поле австрійців, змушуючи їх усіма силами боронитися.

Георгій Бущан

Друга половина почалася у невисокому темпі та проходила в основному в центральній частині поля. "Штурм" помітно підсів порівняно з дебютом гри. "Динамо" атакувало рідше, але набагато небезпечніше. На 56-й хвилині Бесєдін дивом не зробив рахунок 2:0, проте влучив у ногу захиснику.

До середини тайму підопічні Луческу контролювали перебіг гри, не дозволяючи суперникові нічого зробити у своєму штрафному майданчику. Водночас за 45 хвилин до ударів по воротах справа не дійшла, і глядачі в Лодзі так голів і не побачили.

Зустріч у відповідь відбудеться 9 серпня в Граці.

"Динамо" Київ Україна – "Штурм" Австрія 1:0 (1:0, 0:0) Гол: 1:0 – 28 Караваєв. Динамо Київ – Бущан, Кендзера, Попов, Забарний, Дубінчак (Вівчаренко, 71), Сидорчук, Шепелєв (Гармаш, 71), Шапаренко, Буяльський, Караваєв, Бесєдін (Ванат, 83). Штурм – Зібенхандль, Газібегович, Вютріх, Аффенгрубер, Данте (Шнегг, 68), Хірлендер (Любич, 67), Горенц-Станкович, Прасс (Демаку, 78), Хорват, Саркарія, Хейлунд (Ланг) Попередження : Вютріх (16), Попов (20), Горенц-Станкович (41), Хірлендер (46), Шепелєв (48).

У разі проходу в раунд плей-оф "Динамо" зіграє з переможцем пари "Бенфіка" (Лісабон, Португалія)/"Мідтьюлланд" (Хернінг, Данія). Перша зустріч між цими командами завершилась із рахунком 4:1.

"Динамо Київ".

Матчі цього останнього раунду за вихід до групового турніру відбудуться 16/17 та 23/24 серпня.

"Динамо Київ" у 2-му раунді грало із "Фенербахче".

Нагадаємо, що у 2-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів "біло-сині" обійшли турецький "Фенербахче" та гарантували собі участь у груповому етапі Ліги Європи.