"Динамо" розгромило кривдника "Шахтаря" і вийшло до фіналу Кубку України

3 хвилини
8,6 т.
Агробізнес Динамо Київ

"Динамо" без проблем розгромило "Агробізнес" з рахунком 3:0 у виїзному матчі півфіналу Кубку України, який відбувся в Тернополі.

Підопічні Мірчі Луческу насіли на ворота суперників з самого початку зустрічі і лише нестача точності заважала їм відкрити рахунок. Свої моменти в перші 15 хвилин не реалізували Артем Бесєдін, Жерсон Родрігес і Віталій Миколенко.

Віталій Миколенко був найактивнішим в "Динамо" на старті матчу

Перший стовідсотковий шанс на 21-й хвилині поєдинку втратив все той же Бесєдін. Нападник вийшов віч-на-віч з голкіпером після передачі з глибини поля, але не зумів переграти голкіпера, нехитро пробивши по центру, а Віктор Циганков не дотягнувся до м'яча при спробі добивання.

"Динамо" продовжувало тиснути на "Агробізнес", але до певного часу не могло конвертувати свою перевагу в голи. Кияни вийшли вперед прямо перед перервою завдяки красивій комбінації, яку розіграли Родрігес і Богдан Лєднєв. Перший віддав "тонку" передачу п'ятою, а другий чудово пробив з-за меж штрафного майданчика.

У другій половині зустрічі ситуація на полі сильно не змінилася. Підопічні Луческу продовжили володіти ініціативою, а клуб із Першої ліги низько сідав під час оборони своїх воріт в надії на стрімкі контратаки.

На 60-й хвилині Циганков не використав відмінний шанс для того, щоб подвоїти перевагу своєї команди, а на 64-й головний арбітр призначив пенальті у ворота господарів, але скасував його після перегляду повтору за допомогою системи VAR (відеоасистента рефері).

В одній з наступних атак "Динамо" таки досягнуло свого зусиллями Бесєдіна. Форвард киян пробив з-за меж штрафного, а голкіпер "Агробізнесу" не зумів відбити м'яч, що летів у ближній кут.

Крапку в поєдинку поставив Віталій Буяльський, який завершив контратаку, організовану Циганковим.

"Агробізнес" – "Динамо" 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 Лєднєв, 45; 0:2 Бесєдін, 67; 0:3 Буяльський, 81.

"Агробізнес": Артим – Романюк, Слотюк, Курило, Юхимович, Бойчук – Н. Когут, Косовський (Ярмоленко, 82), Груша (Семенюк, 62), І. Когут (Семенець, 70) – Дудик (Немтінов, 82).

"Динамо": Бойко – Тимчик (Караваєв, 46), Попов, Сирота, Миколенко – Сидорчук – Циганков, Шапаренко (Шепелєв, 66), Лєднєв (Буяльський, 66), Родрігес (Сідклей, 66) – Бесєдін (Супряга, 79) .

Попередження: Бойчук – Попов, Сирота

В іншому півфінальному матчі "Олександрія" прийме на своєму полі "Зорю". Фінал Кубку України відбудеться в Тернополі 13 травня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у чвертьфіналі кияни в серії пенальті здолали "Колос" із Ковалівки, а "Агробізнес" сенсаційно переміг "Шахтар".