"Динамо" в серії пенальті вийшло до півфіналу Кубку України

Динамо - Колос

Київське "Динамо" в серії післяматчевих пенальті обіграло "Колос" із Ковалівки (4:3) і вийшло до півфіналу Кубку України з футболу. Основний час на столичному НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 0:0.

За регламентом на цій стадії турніру між командами було передбачено лише один матч.

Поєдинок розпочався в рівній боротьбі, але починаючи із 18-ї хвилини, кияни поступово стали нарощувати перевагу, наближаючи гру до воріт "Колоса".

На 21-й хвилині травму отримав Циганков – і його замінив Родрігес.

Динамо намагалося якось розтягнути оборону, але гості надійно перекривали зони, змушуючи столичних футболістів довгенько перекочувати м'яч у центрі поля.

"Біло-сині" прагнули не давати жодного простору гостям із Київської області. Домінування ставало все бiльш явним, але "Колос" пішов усіма силами в захист, не дозволяючи форвардам віцечемпіонів бити по воротах.

На 33-й хвилині "Динамо" ледь саме не пропустило. Після подачі кутового Денис Антюх "зарубався" із Сиротою, і саме від динамівця м'яч ледь не влетів у сітку. Бойко зробив ефектний сейв.

Через 4 хвилини Караваєв міг відкривати рахунок, але його удар із льоту пройшов поруч зі штангою.

У другому таймі тиск господарів продовжився. Підопічні Луческу володіли ініціативою і раз у раз створювали напівмоменти, але реальну небезпеку воротам Волинця так і не організували.

На 65-й хвилині Де Піна вибив м'яч зі штрафної ударом через себе і влучив у голову Золотова. Головний тренер "Колоса" Руслан Костишин став занадто бурхливо вимагати пенальті й відразу отримав від Дениса Шурмана червону картку.

В основний час обом командами так і не вдалося забити гол, і зустріч продовжилася в екстратаймi. "Динамо" як і раніше володіло абсолютною перевагою, часто атакувало, але забити м'яч не змогло.

Доля півфінальної путівки вирішилася в серії післяматчевих пенальті, де чудово себе проявив Денис Бойко. Голкіпер "Динамо" взяв два удари, ставши творцем перемоги.

"Динамо" – "Колос" – 0:0 (за пенальті – 4:3)

"Динамо": Бойко, Миколенко (Тимчик, 115), Сирота, Забарний, Караваєв, Сидорчук (Андрієвський, 115), Буяльський, Шапаренко, Де Пена (Лєднєв, 68), Бесєдін (Супряга, 96), Циганков (Родрігес, 25 )

"Колос": Волинець, Золотов, Гавриш, Петров, Чорноморець, Богданов (Нгамба, 90 + 3), Задоя, Данфі (Ільїн, 74), Денис Антюх, Костишин (Мілько, 114), Лисенко (Оріховський, 82).

Попередження: Де Пена (63), Родрігес (75) – Золотов (55), Костишин (72), Богданов (90 + 2), Чорноморець (100)

Півфінальні поєдинки заплановані на 21 квітня 2021-го. Фінал турніру запланований у Тернополі на міському стадіоні 12 травня 2021 року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" на наступному тижні проведе свій матч 1/8 фіналу Ліги Європи проти "Вільярреала".

Тренер іспанців прокоментував результати жеребкування, оцінивши майбутню гру з киянами.