Український футболіст отримав вилучення через дев'ять хвилин після дебюту у Франції

9,8 т.

Невдалим вийшов дебют у складі французького "Бордо" українського півзахисника Данила Ігнатенка. 24-річний футболіст, орендований у донецького "Шахтаря", у виїзному матчі чемпіонату Франції з "Реймсом" вийшов на поле на 63-й хвилині, а вже на 72-й побачив перед собою червону картку.

На момент появи Ігнатенка у поєдинку його команда вже програвала 0:4. Уродженець Запоріжжя дуже завзято хотів себе проявити і грубо зіграв у ногу суперника. Рефері одразу ж вилучив Данила.

Порушення правил українцем.

Дивіться огляд матчу у Реймсі.

У першій половині сезону 2021/2022 Ігнатенко виступав на правах оренди за "Дніпро-1". У 14 матчах хавбек забив три м'ячі та отримав п'ять жовтих карток. Раніше він також грав за "Маріуполь" та угорський "Ференцварош". Сайт Transfermarkt оцінює його у 700 тисяч євро.

Український футболіст Данило Ігнатенко.

"Бордо" у французькій Лізі 1 займає 19-те, передостаннє, місце, на два очки випереджаючи "Сент-Етьєн".

Як повідомляв OBOZREVATEL, футбольна асоціація Англії висунула звинувачення Андрію Ярмоленку.

Напередодні ВладиславаСупрягу зняли з гри через 22 хвилини після виходу на заміну в Італії.