"Динамо" матчем із "Бенфікою" стартувало у плей-оф Ліги чемпіонів. Відео голів

3 хвилини
32,0 т.
Динамо Бенфіка

Київське "Динамо" у першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів програло португальській "Бенфіці". Поєдинок на міському стадіоні ЛКС ім. Владислава Круля у польському місті Лодзь завершився з рахунком 0:2.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Бенфіка".

"Динамо" з перших хвилин довелося всім складом притиснутися до своїх воріт. Високий потужний пресинг португальців змушував киян думати винятково про оборону. Лише на 8-й хвилині господарям вдалася швидка контратака, яку замикав Бесєдін, але робив це зі становища поза грою. Вже в наступній атаці "Бенфіка" забила гол.

У лісабонців пройшло кілька передач із флангу на фланг. М'яч дійшов до Жилберто, і той із кута між ногами Шепелєва швидко пробив у верхній правий кут воріт. Бущан не бачив моменту удару і не встиг врятувати команду – 1:0.

Майже одразу ж у Циганкова була можливість зрівняти рахунок, але його постріл впритул потягнув Одіссеас Влаходімос.

Забивши гол, гості зменшили оберти, спокійно атакували позиційно, відмовившись від пресингу. Але на атакувальних здібностях "Динамо" темп гри, що знизився, позитивно не відбився. Наші футболісти ніяк не могли зачепитися за атаку. Підопічні Луческу, як і раніше, більшу частину ігрового часу були в ролі тих, хто захищається.

Відрізнявся активністю Циганков, але його потенційно гольовий удар пройшов поряд зі штангою.

За іронією долі, саме Віктор привіз на 37-й хвилині другий м'яч у ворота "Динамо". Циганков бездумно віддав пас назад, його перехопив Давид Нерес, віддав пас на Гонсало Рамуша, що набігав, і 21-річний нападник збірної Португалії зробив рахунок 2:0.

Другий пропущений гол помітно деморалізував українських футболістів. Гра "Динамо" посипалася, і дивом на останніх хвилинах українці не пропустили втретє.

Після перерви малюнок гри не змінився. Чемпіон Португалії впевнено контролював зустріч, не давши суперникам з України жодного шансу. Два реальні шанси на 67-й та 82-й хвилинах мав Караваєв. Олександр, який замінив Віктора Циганкова, у першому випадку не зумів реалізувати вихід віч-на-віч, а в другому впевнено зіграв голкіпер.

На останніх хвилинах "Бенфіка" помітно розслабилася, дозволивши киянам організувати щось, що нагадує штурм. На вістрі був Владислав Ванат, та його удар заблокував захисник.

"Динамо" Київ, Україна – "Бенфіка" Лісабон, Португалія 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 – 9 Жілберто, 0:2 – 37 Гонсалу Рамуш.

Динамо Київ – Бущан, Кендзера, Попов (Сирота, 80), Забарний, Дубінчак (Вівчаренко, 63), Циганков (Караваєв, 64), Шепелєв (Царенко, 73), Андріївський, Шапаренко, Буяльський, Бесєдін (Ванат, 7)

Бенфіка – Влаходімос, Жілберто (Ба, 69), Отаменді, Морато, Грімальдо, Жоау Маріу, Рафа Сілва (Шикін'ю, 84), Флорентіну, Фернандес, Нерес (Енріке Араужу, 63), Гонсалу Рамуш (3).

Попередження: Андрієвський (40).

Гра у відповідь відбудеться у вівторок, 23 серпня, на лісабонському стадіоні "Да Луш". Початок о 22:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 3-му кваліфікаційному раунді ЛЧ "Динамо" пройшло австрійський "Штурм". Перший матч завершився мінімальною перемогою киян. Вирішальний гол забив Олександр Караваєв.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!