"Динамо" втратило основного воротаря збірної України після матчу з "Фенербахче"

8,8 т.
'Динамо' втратило основного воротаря збірної України після матчу з 'Фенербахче'

Основний воротар київського "Динамо" та збірної України Георгій Бущан ризикує пропустити щонайменше місяць через травму, яку він отримав у стартовому матчі Ліги Європи з турецьким "Фенербахче". 28-річний футболіст зазнав пошкодження колінного суглоба.

Про це йдеться у заяві офіційного сайту столичного клубу. Лікарі підозрюють у Бущана травму меніска. Гравцеві необхідно пройти ретельне медичне обстеження. Якщо діагноз підтвердиться, Георгій опиниться поза грою мінімум на чотири тижні.

Зазначається, що Бущан отримав пошкодження в ході гри з "Фенербахче", але відіграв усі 90 хвилин, відчуваючи дискомфорт. Раніше стало відомо, що на півроку вилетів із гри лідер київської команди Микола Шапаренко. Він порвав хрестоподібні зв'язки на 65-й хвилині зустрічі у Стамбулі.

Сама гра завершилася поразкою "Динамо" 2:1. Українці пропустили вирішальний м'яч уже у компенсований арбітром час.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер "Динамо" Мірча Луческу емоційно відреагував на матч із "Фенербахче". У свою чергу, фанати стамбульського клубу влаштували провокацію перед матчем. Вболівальники турецької команди масово одягали маски із зображенням Володимира Путіна та вивішували прапори Росії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!