Де сьогодні дивитися онлайн Україна – Ірландія: розклад трансляцій матчу Ліги націй

52,0 т.
Збірна України з футболу

Збірна України з футболу у вівторок, 14 червня, зіграє третій матч Ліги націй сезону 2022/2023. Підопічні Олександра Петракова в групі 1-го дивізіону В приймуть Ірландію.

OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію матчу Україна – Ірландія. Початок зустрічі – о 21:45 за київським часом.

Ті вболівальники, які не мають змоги особисто відвідати міський стадіон у Лодзі, зможуть побачити поєдинок на "Індиго TV". Телеканал доступний на відеосервісі Megogo за підпискою "Максимальна".

Також трансляція з Польщі буде доступна на спеціалізованому каналі "Футбол 1" на платформі oll.tv, де показ матчу передуватиме традиційна аналітична студія за участю журналістів та експертів. Ця ж студія вийде в ефір і після закінчення зустрічі.

Збірна України

Нагадаємо, що гостьова зустріч проти Ірландії у Лізі націй відбулася 8 червня. "Жовто-сині" резервним складом у Дубліні здобули мінімальну перемогу. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

Віктор Циганков

Як повідомляв OBOZREVATEL, 11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

Віталій Миколенко.

Після закінчення зустрічі наші гравці влаштували ефектну перекличку з уболівальниками.

Збірна України у футболках із зображенням Пятова

Зазначимо, що для Андрія Пятова ця гра стала останньою у міжнародній кар'єрі. При цьому наш голкіпер у матчі із Вірменією встановив історичний рекорд.