Чемпіон світу з "Динамо" забив ефектний гол у дебютному матчі УПЛ за новий клуб

Георгій Цітаішвілі

Півзахисник "Динамо" Георгій Цітаішвілі, який зараз виступає за "Ворсклу" на правах оренди, відзначився ефектним сольним голом у дебютному поєдинку за клуб у 14-му турі української Прем'єр-ліги (УПЛ) проти "Руху" (1:1).

Футболіст вийшов на поле в стартовому складі і на 52-й хвилині зрівняв рахунок в матчі після того, як львівська команда забила у першому таймі з пенальті. Цітаішвілі отримав м'яч на підступах до штрафного майданчику суперників, на швидкості пішов від кількох захисників "Руху" і сильно пробив у ближній кут.

Полтавчани йдуть п'ятими з 21 очком після 14 поєдинків і відстають від третього місця на два пункти. Що стосується дебютантів УПЛ, то вони посідають передостанню позицію, випереджаючи "Минай" тільки за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м'ячів, але маючи на один зіграний матч більше.

У зустрічі з "Рухом" Цітаішвілі вперше в нинішньому сезоні чемпіонату України з'явився на полі з перших хвилин. До цього Георгій чотири рази виходив на заміну, але результативними діями не відзначався.

Нагадаємо, що влітку 2019 року він став чемпіоном світу з футболу до 20 років у складі молодіжної збірної України.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" розпочало 2021 рік в УПЛ з перемоги в історичному поєдинку з "Олімпіком", а "Шахтар" сенсаційно втратив очки в матчі з "Колосом".