"Челсі" відмовився випускати Мудрика і вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, зробивши камбек із "Боруссією"

36,4 т.
'Челсі' відмовився випускати Мудрика і вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, зробивши камбек із 'Боруссією'

Англійський футбольний клуб "Челсі" з рахунком 2:0 обіграв дортмундську "Боруссію" у поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перша гра завершилася з рахунком 1:0 на користь німців.

Український півзахисник лондонців Михайло Мудрик провів весь матч на лаві запасних. У першій зустрічі наш співвітчизник провів на полі 71 хвилину та був замінений у другому таймі.

Ключовим у грі став гол Рахіма Стерлінга наприкінці першого тайму. Футболіст збірної Англії впевнено розібрався в чужому штрафному майданчику і просто розстріляв голкіпера "Боруссії".

"Челсі" продовжив тиснути і після перерви зміг збільшити свою перевагу. Кай Хаверц із другої спроби забив із пенальті. Перший удар припав у штангу, але головний арбітр Дані Маккелі вважав, що німецькі гравці раніше часу вбігли до штрафного майданчика.

У паралельній зустрічі "Бенфіка" із загальним рахунком 7:1 обіграла бельгійський "Брюгге".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!