Мудрик невдало дебютував у плей-оф Ліги чемпіонів

10,7 т.

Український півзахисник лондонського "Челсі" Михайло Мудрик провів 71 хвилину у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Боруссії" та був замінений у другому таймі на Майсона Маунта. Зустріч завершилась із рахунком 0:1 на користь німецьких футболістів.

Вирішальний гол на 63-й хвилині забив Карім Адейємі.

Для Мудрика це стало першим поєдинком у кар'єрі у плей-оф ЛЧ. До цього 22-річний гравець збірної України брав участь у поєдинках кваліфікації та на груповому етапі турніру, забивши за "Шахтар" три голи і зробивши два асиста у 13 матчах.

Для Михайла це також стало четвертою грою у футболці лондонської команди. Результативними діями жодними не відзначився.

Авторитетні статистичні портали Whoscored та Sofascore поставили українцеві приблизно однакові оцінки (6,5 та 6,6 відповідно), що є показником нижчим за середній у "Челсі".

11 лютого Мудрик провів непоказний матч 23 туру чемпіонату англійської Прем'єр-ліги проти "Вест Гема". Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та був замінений на 67-й хвилині, не відзначившись жодними корисними діями.

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" за рекордні 100 млн євро, з яких 30 млн склали бонуси. Фанати "аристократів" влаштували овації нашому гравцю.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!