"Бешикташ" – "Динамо": результат матчу Ліги конференцій

19,3 т.
'Бешикташ' – 'Динамо': результат матчу Ліги конференцій

Київське "Динамо" в останній день літа, 31 серпня, проводило вирішальний матч нового єврокубкового сезону. У поєдинку у відповідь плей-офф відбору Ліги конференцій підопічні Мірчі Луческу зустрічалися зі стамбульським "Бешикташем", якому тиждень тому драматично поступилися на останніх хвилинах.

РЕЗУЛЬТАТ МАТЧУ "БЕШИКТАШ" – "ДИНАМО"

Ліга конференцій. Кваліфікація

Плей-оф. Матч-відповідь

Стамбул, стадіон "Водафон Арена"

Головний арбітр: Жоау Піньєр (Португалія), арбітр VAR: Елдер Мальєр (Португалія)

"Бешикташ" (Стамбул, Туреччина) – "Динамо" (Київ, Україна) – 1:0 (перший матч – 3:2)

Гол: Абубакар, 52

_________________________________________

ВІДЕО МАТЧУ

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Сьогодні у нас ще "Зоря" грає зі "Славією" в Лізі Європи, а "Дніпро-1" – зі "Спартаком" із Трнави у Лізі конференцій.

65 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Пройшло жеребкування ЛЧ. У "Шахтаря" в групі "Барса"...

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Луческу оголосив стартовий склад. Повністю повторив основу тренер "Динамо" порівняно з грою у Бухаресті.

2,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Через 30 хвилин розпочнеться жеребкування Ліги чемпіонів. Чекаємо на суперників "Шахтаря".

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. "Динамо" явний аутсайдер. 5,00 на перемогу у основний час. 1,53 на турецький клуб.

11 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. Київське "Динамо" сьогодні або завершить єврокубковий сезон уже у серпні (вперше з 2005 року), або другий рік поспіль зіграє у груповому турнірі Ліги конференцій.

Українцям потрібна лише перемога, аби хоча б перевести ігри до овертайму. Напередодні поєдинку кияни зазнали серйозної втрати. Втім, "Бешикташ" теж має суттєву пробоїну, втративши основного центрального захисника Деніела Амарті.

Після гри в Бухаресті Мірча Луческу висловив обурення суддівством, назвавши свою команду "чемпіоном зі скасованих голів". Румунський фахівець також назвав турецьку команду збірної Африки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у поразці київського "Динамо" від стамбульського "Бешикташа" у матчі Ліги конференцій виявили російський слід.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!