"Бенфіка" Яремчука за пенальті пробилася у фінал Кубка ліги в Португалії. Відео

11,3 т.
'Бенфіка' Яремчука за пенальті пробилася у фінал Кубка ліги в Португалії. Відео

Лісабонська "Бенфіка" стала першим фіналістом Кубка португальської ліги. Команда українського форварда Романа Яремчука пройшла "Боавішту" лише у серії пенальті – 2:1. Хоча "Орли" посідають третє місце у чемпіонаті, а суперник – 11-те.

Львів'янин вийшов у стартовому складі матчу, що відбувся в Лейрії, та провів на полі 88 хвилин. Вже на восьмій хвилині Яремчук мав чудовий шанс відкрити рахунок, але воротар впорався з його ударом із центру штрафного майданчика.

Яремчук у грі за "Бенфіку".

А перший м'яч у грі на 16-й хвилині забив бразильський форвард Евертон. Але на початку другої половини "Боавішта" відігралася після 11-метрового у виконанні Альфонсо. На 80-й хвилині ще одна можливість відзначитися була в українця, але його удар головою припав вище воріт.

Роман Яремчук у боротьбі за м'яч.

Дивіться найкращі моменти гри.

Додаткового часу у цьому матчі не було, і команди одразу перейшли до серії пенальті. У "лотереї" більше пощастило "Бенфіці".

Другий фіналіст визначиться у дуелі "Спортинга" та "Санта-Клари".

У чемпіонаті Португалії "Бенфіка" відстає від "Спортинга" на три очки, а від "Порту" – на дев'ять.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Яремчук забив у Португалії у "матчі року", але "Бенфіка" програла "Порту".

Водночас, українець "Реала" Андрій Лунін зводив дружину на баскетбольний матч, у якому розбили росіян.