Яремчук забив у Португалії в "матчі року", але "Бенфіка" програла "Порту". Відео

5,7 т.
Яремчук забив у Португалії в 'матчі року', але 'Бенфіка' програла 'Порту'. Відео

Форвард лісабонської "Бенфіки" Роман Яремчук забив м'яч у ворота "Порту" в дуелі португальських грандів у чемпіонаті, яку місцеві журналісти часто називають матчем року. Однак це не допомогло його команді взяти бодай очко на виїзді, і вона програла – 1:3.

Відео дня

Український футболіст міг відкрити рахунок на 33-й хвилині, але з хорошої позиції не переграв воротаря.

Яремчук в атаці.

А ось у "Порту" Вієйра та Пепе забили на 34-й та 37-й хвилині. Щоправда, на початку другого тайму Яремчук знайшов свій шанс в атаці та один гол відіграв, замкнувши простріл партнера. Але вилучення Алмейди на 49-й хвилині змусило тренерів поміняти Романа на захисника. "Бенфіка" не змогла відігратися й пропустила ще від Таремі на 69-й хвилині. Дивіться найцікавіші моменти гри.

Після 16 турів команда українця відстала від "Порту" та "Спортинга" вже на сім очок. До того ж нещодавно "Бенфіка" зі скандалом звільнила головного тренера.

У 11 матчах португальської ліги Яремчук забив уже шість м'ячів та зробив дві гольові передачі. У шести поєдинках Ліги чемпіонів він відзначився одним голом – у ворота київського "Динамо".