Рахунок відкрито! Бельгія – Португалія – 1-0: дивитися онлайн-трансляцію 1/8 фіналу Євро-2020

5 хвилин
20,2 т.
Бельгія Португалія

Збірні Португалії та Бельгії грали в 1/8 фіналу в центральному матчі 27 червня на чемпіонаті Європи з футболу 2020 року. Поєдинок приймала іспанська Севілья на стадіоні "Ла-Картуха".

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Бельгія – Португалія.

Стадіон "Ла-Картуха".

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ БЕЛЬГІЯ – ПОРТУГАЛІЯ

Євро-2020. 1/8 фіналу

Севілья, стадіон "Ла-Картуха"

Головний арбітр: Фелікс Брих (Німеччина)

Арбітр VAR: Марко Фрітц (Німеччина)

Бельгія – Португалія – 1:0

Гол: Азар Т., 43

Бельгія: 1. Куртуа – 2. Алдервейрелд, 3. Вермален, 5. Вертонген, 15. Меньє, 6. Вітсель, 7. Де Брюйне, 8. Тілеманс, 16. Азар Т., 10. Азар Е., 9. Лукаку

Запасні: 12. Міньоле, 13. Селсо, 4. Боята, 18. Денайер, 19. Дендокер, 11. Карраско, 14. Мертенс, 26. Прат, 20. Бентеке, 23. Батшуайі, 24. Троссар, 25. Доку

Португалія: 1. Патрісіу Руй, 3. Пепе, 4. Діаш, 5. Геррейро, 20. Далот, 8. Моутінью, 10. Сілва Б., 16. Санчеш Р., 26. Палінья, 21. Жота, 7. Роналду

Запасні: 12. Лопеш, 22. Руй Сілва, 2. Семеду, 6. Фонте, 25. Мендеш, 11. Фернандеш, 13. Данилу Перейра, 18. Невеш, 19. Педру Гонсалвеш, 23. Фелікс, 24. Олівейра, 9 . Андре Сілва

______________________________________________

13 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх любителів футболу! У Севільї пройде неймовірно цікавий поєдинок плей-оф Євро-2020. Путівку до чвертьфіналу розіграють чинні чемпіони і лідер світового рейтингу.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади з'явилися!

Стартові склади.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розминка команд йде.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Хто не в курсі, Нідерланди вилетіли з турніру, програвши Чехії.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готово до старту.

6 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на поле.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Бельгія розпочала з центру поля!

2. Спокійне початок. Португалія більше з м'ячем грає.

5. Ух! Санчеш протягнув м'яч і віддав на Жоту, але той з 16 метрів не влучив у дальній кут.

8. Досить інтенсивний футбол пішов.

10. Бельгія захопила ініціативу. Азар пробив вище.

11. Пресинг від бельгійців. Проблеми у португальців.

13. Роналду намагається чинити тиск на захисників.

16. Позиційна атака від Португалії, але Моутіньо помилився при передачі.

18. Дивний фол зараз свиснув Брих. Вітсель штовхнув суперника і той заблокував м'яч. Але німецький рефері дав свисток на користь Бельгії.

20. Роналду у поза грою забіг.

22. Санчеш дуже неточно пробив.

25. Ух! Роналду зі штрафного з 23-х метрів приклався. Куртуа насилу відбив.

28. Поки що у нас нудно все.

31. Португальці вміло стримують суперника.

33. А у Бельгії багато браку попереду.

36. Лукаку відверто тримали за футболку. Брих чомусь дав команду продовжувати гру.

37. Меньє пробив метрів з 20. Неточно.

41. Кутовий був у португальців. Завершився фолом в атаці.

43. 1:0!!! Ось це несподівано! Лукаку поборовся після довгої передачі, м'яч опинився у Торгана Азара, а той пульнув точно в кут метрів з 22-х!

45. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Палінья відверто збив де Брюйне.

45+3. Свистить Брих.

22:48. ПЕРЕРВА.

22:52. 2-5 за ударами та 1-1 за потрапляннями у ворота.

22:59. Повертаємося до Севільї.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Роналду ввів м'яч у гру.

47. Азара збили в центрі поля. Едена.

48. ЗАМІНА. Де Брюйне йде. Травма. Дріс Мертенс вийшов.

50. Торган Азар віддавав на ривок партнеру. Неточно.

51. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Дало збив Азара.

55. ЗАМІНИ. Моутіньо і Бернардо Сілва пішло. Фернандеш і Фелікс в грі.

58. Жота! З 12 метрів бив з розвороту. Вище!

60. Мертенс поза грою. Як же набридли ці фіксування через хвилину після офсайду.

61. Фелікс пробив головою. Куртуа без проблем взяв.

62. Фернандеш дуже високо вдарив з 25 метрів.

63. А тепер Лукаку повторює трюк Фернандеш.

65. Бельгія глибоко сіла в оборону.

68. Дуже багато б'ють португальці з дальньої дистанції. Але все в "молоко".

69. Сутичка на полі. Після фолу на Едені Азарі штовхаються гравці.

71. ЗАМІНА. Жота пішов. Андре Сілва отримав ігровий час.

72. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Вермален скосив Фелікса

74. Роналду зі штрафного в стінку вдарив.

77. Ой-ой-ой! Пепе рубає Торгана Азара після свистка. Відразу стінка на стінку пішли футболісти.

77. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Пепе своє отримав.

79. ЗАМІНИ. Палінья та Санчеш йдуть. Олівейра і Данилу на полі.

82. ЗАМІНА. Алдервейрелд збив Фелікса.

82. Ух! Куртуа тягне удар Диаша метрів з шести головою.

83. Штанга!!! Щастить Бельгії зараз! Геррейро з лінії штрафного бив.

85. Пішов штурм воріт Куртуа.

87. Ой-ой-ой! Еден Азар смикнув задню. Гейм овер.

87. ЗАМІНА. Карраско вийшов замість капітана Бельгії.

89. Бельгія зараз просто тримається.

90. П'ять хвилин Брих додав.

90+2. Фернандеш метрів з 25 б'є вище.

90+5. Фелікс не потрапив в кут метрів з 20.

90+5. ЗАМІНА. Дендокер змінює Торгау Азара.

90+6. УСЕ! Бельгія в чвертьфіналі!

Збірна Бельгії впевнено виграла групу В. Команда іспанського фахівця Роберто Мартінеса здобула три перемоги в трьох матчах, обігравши Росію (3:0), Данію (2:1) і Фінляндію (2:0).

Турнірна таблиця групи В.
Бельгія в групі розгромила Росію 3:0.

Зі свого боку португальці стали третіми в квартеті F. Чемпіони Європи розгромили Угорщину (3:0), поступилися Німеччині (2:4) і зіграли внічию з Францією (2:2). Це дозволило "європейським бразильцям" увійти до числа найкращих колективів серед тих, які стали передостанніми в групах.

Турнірна таблиця групи F.
Кріштіану Роналду
Рейтинг третіх місць Євро-2020.

Команди провели між собою 18 матчів. П'ять виграла Бельгія, шість залишилися за португальцями, а ще сім разів була зафіксована нічия.

Востаннє суперники зустрічалися в товариській грі в червні 2018 року в Брюсселі. Тоді в поєдинку не було забитих м'ячів.