"Баварія" впевнено обіграла на виїзді "Севілью" в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: відео голів

10,6 т.
'Баварія' впевнено обіграла на виїзді 'Севілью' в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: відео голів

Мюнхенська "Баварія" на класі переграла на виїзді іспанську "Севілью" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

Незважаючи на статус явного аутсайдера в цій парі, команда Вінценцо Монтелла надала німцям дуже гідний опір.

У першому таймі іспанці діяли переважно від оборони, небезпечно вибігаючи в контратаки. Одна з таких на 31 хвилині завершилася голом - Ескюдеро навісив, а Сарабія скористався помилкою Берната і розстріляв Ульрайха.

Читайте: Кріштіану Роналду встановив історичний рекорд Ліги чемпіонів

Не встигли господарі порадіти, як через 6 хвилин "Баварія" зрівняла рахунок. Рібері увірвався в штрафну, прострілив, а м'яч рикошетом від Хесуса Наваса влетів в ближній кут.

Після перерви малюнок гри не змінився. Гості більше володіли ігровою та територіальною перевагою, що в підсумку і вилилося у другий гол. Тьяго пробив у протихід Сорье, замикаючи навіс Рібері і м'яч, зрикошетивши від захисника, влетів у ворота.

Як не старалися господарі відігратися, а зробити цього так і не змогли. Матч-відповідь цих команд відбудеться через тиждень - 11 квітня.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу (перший матч)

Нагадаємо, що в паралельному матчі "Реал" розгромив "Ювентус".