Кріштіану Роналду встановив історичний рекорд Ліги чемпіонів

14,5 т.
Кріштіану Роналду

Зоряний форвард мадридського "Реала" Кріштіану Роналду, відкривши рахунок на третій хвилині матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти "Ювентуса", встановив феноменальний рекорд турніру.

"Обозреватель" веде онлайн-трансляцію матчу Ювентус - Реал. Початок зустрічі о 21:45.

Капітан збірної Португалії став першим футболістом в історії, який зміг забити гол в 10 поспіль матчах Ліги чемпіонів.

Читайте: Кріштіану Роналду зустрівся з українською чемпіонкою і зробив їй подарунок: опубліковано фото

Раніше це досягнення належало екс-форварду "Манчестер Юнайтед" Руду ван Ністелрою, забиває в сезоні-2002/03 в 9 матчах поспіль.

Нагадаємо, що підопічні Зідана впевнено вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, обігравши ПСЖ за сумою двох зустрічей з рахунком 5:2.