"Реал" на нервах виграв Ель-Класіко у "Барселони" і вийшов в лідери чемпіонату Іспанії

5 хвилин
5,1 т.
Барселона Реал

У 10 турі чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" мінімально переграв у принциповій битві "Барселону" – 2:1 і очолив турнірну таблицю Ла Ліги. В Ель-Класико на "Камп Ноу" все вирішили удари захисників "вершкових" Давида Алаби та Лукаса Васкеса.

Агресивніше на "Камп Ноу" на правах господині почала "Барселона", однак це невелика перевага не вилилася в дійсно гольові моменти. А вже на 20-й хвилині Вінісіус ледь не заробив пенальті для "Реала", впавши в чужій штрафній. Але відеоповтор не підтвердив порушення правил. А Вінісіус і Жорді Альба на емоціях ледь не влаштували бійку.

На 25 хвилині просто якимось дивом не влучив у ворота Сержіньо Дест, перебуваючи в 11 метрах від них. Куману і гравцям на лаві запасних залишалося тільки хапатися за голову.

Барселона Реал десть

На 32-й хвилині "Барселона" поплатилася за своє марнотратство. Австрійський захисник Давид Алаба відібрав м'яч біля власного штрафного, зробив ривок лівим флангом, отримав шикарний пас на межі офсайду від Бензема, увірвався до чужого штрафного і вразив ворота "блаугранас". Це був перший удар "Реала" у площину воріт і перший гол Алаби за мадридську команду.

"Барселона" кинулася відіграватися. Вже за хвилину рахунок міг зрівнювати Піке, але вдарив головою в міліметрах від штанги. А на 44-й хвилині на удар вивели вже Фаті, який технічно переграв двох захисників, але його постріл заблокував герой матчу Алаба.

На 62-й хвилині Модріч філігранним пасом вивів на забійну позицію Бензема, але француз пробив по воротам не найкращим чином. А забиті голи в цьому поєдинку могли наблизити Каріма до "Золотого м'яча".

Після того, як Дест не зумів переграти Куртуа і зрівняти рахунок, Куман на 74-й хвилині кинув у бій досвідченого Серхіо Агуеро, посадивши свого вундеркінда Фаті.

За 10 хвилин до кінця цього нервового і багатого на фоли матчу дуже небезпечно зіткнулися головами Піке і Вальверде. І в перші секунди здалося, що гравець "Реалу" прикрив очі і може втратити свідомість. Але все обійшлося, і він зумів повернутися на поле після надання допомоги.

Барселона Реал Вальверде

На рівному місці отримав ушкодження коліна і Куртуа, але достояв поєдинок до кінця. Хоча, можливо, це була така хитрість, щоб трохи потягнути час і пригальмувати Депая і компанію.

А вже у компенсований час "Реал" подвоїв перевагу. Асенсіо вивалився на ворота тер Штегена, воротар парирував його удар, але Васкес був першим на добиванні.

Здавалося, що поєдинок так і закінчиться 2:0, але один м'яч зумів відіграти Серхіо Агуеро. На 97-й хвилині Дест прострілив уздовж воріт, і досвідчений аргентинський форвард з кількох метрів переправив м'яч у сітку. Це перший гол Агуеро за "Барселону".

Після цієї 99-ї перемоги в Ель-Класико "Реал" набрав 20 очок в дев'яти матчах і займає перше місце в турнірній таблиці. "Барселона" з 15 балами йде на восьмій позиції.

"Барселона" – "Реал Мадрид" 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 – 32 Алаба, 0:2 – 90 Васкес, 1:2 – 90 Агуеро.

"Барселона" – тер Стеген, Мінгеса (Коутіньйо, 46), Піке, Ерік Гарсія, Альба, Бускетс, де Йонг (Серджіо Роберто, 77), Гаві (де Йонг, 85), десть, Депа, Фаті (Агуеро, 74) .

"Реал" – Куртуа, Алаба, Мілітао, Менді, Модріч, Кроос, Каземіро, Васкес, Бензема, Вінісіус Жуніор (Асенсио, 87), Родріго (Вальверде, 72; Карвахаль, 90).

Попередження: Піке (58), Менді (80).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні Ель-Класіко "Барселона" обіграла київське "Динамо" в Лізі чемпіонів. А "Реал" розгромив донецький "Шахтар" 5:0.