"Барселона" в матчі-трилері відігралася з 0:2 і вийшла в півфінал Кубку Іспанії. Відео

Барселона - Гранада

Каталонська "Барселона" в чвертьфінальному матчі Кубку Іспанії проти "Гранади" відігралася з 0:2, перевела матч у додатковий час, де здобула важку перемогу 5:3.

Основний час на стадіоні "Нуево Лос Карменес" у Гранаді завершився з рахунком 2:2.

У першому таймі каталонці ніяк не могли підібрати ключі до воріт суперника. Команді не вистачало останнього пасу. Водночас господарі забили першим же влучанням у ворота.

Кенеді

На 33-й хвилині "Барса" виходила з-під пресингу, але Умтіті втратив м'яч бiля штрафного, Соро відразу прострілив у центр між ногами Бускетсу і Кенеді замкнув передачу – 1:0.

Другий тайм почався для підопічних Кумана не менш приголомшливо. На 48-й хвилині Сольдадо зробив ривок зі своєї половини поля під закид із глибини, втік від Умтіті і реалізував вихід один на один – 2:0.

Ліонель Мессі

Останні 15 хвилин перетворилися в один суцільний штурм, але перекладина, штанга, бездоганна гра голкіпера були на боці "Гранади".

Розв'язка настала на 88-й хвилині. Арон Ескандель, який героїчно рятував команду весь матч, після удару Грізманна зрізав круглого у свої ворота, а на 92-й хвилині Жорді Альба перевів гру в додатковий час.

Тиск "синьо-гранатових" продовжився, і Грізманн на 100-й хвилині забив третій м'яч.

Через 2 хвилини Карлос Нева увірвався в штрафну і підставився під легкий поштовх Деста. Пенальті чітко реалізував Віко.

Переможний м'яч було забито на 108-й хвилині. Мессі вистрілив із 15 метрів. Воротар відбив перед собою, і Френкі Де Йонг приніс перемогу – 3:4.

"Гранада" посипалася, і під завісу зустрічі пропустила ще від Жорді Альби.

У півфіналі "Барса" битиметься з переможцем пари "Реал Бетіс" – "Атлетик" (4 лютого, 22:00). В 1/2 фіналу вже пробилися "Севілья" і "Леванте".

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька днів тому "Барселона" потрапила в скандал після того, як у мережу витекли всі деталі контракту Ліонеля Мессі. Сам аргентинець назвав ситуацію зрадою.