Англія та Італія зіграли на користь України у відборі Євро-2024. Відео

6,5 т.
Англія Італія

Збірна Англії з футболу на легендарному "Уемблі" обіграла команду Італії у відборі на чемпіонат Європи-2024. Матч наших головних конкурентів по групі С завершився з рахунком 3:1.

Вже на 15-й хвилині матчу Джанлука Скамакка після передачі від Джованні ДіЛоренцо відкрив рахунок.

Це лише розлютило господарів, які на 32-й хвилині зрівняли рахунок. Герой попереднього епізоду і Ді Лоренцо вдарив по ногах суперника у своєму штрафному майданчику і рефері не без допомоги VAR поставив пенальті. Удар із точки чітко реалізував Кейн.

На 57-й хвилині Маркус Решфорд вивів англійців уперед. Нападник "Манчестер Юнайтед" показав чудову індивідуальну техніку, не залишивши шансів Джанлуїджі Доннарумме.

Крапку в матчі поставив Кейн на 77-й хвилині, оформивши дубль.

З урахуванням поєдинку на Мальті, де підопічні Сергія Реброва здобули три очки з місцевою національною командою, цей результат зіграв українцям на руку. Англія продовжує лідирувати в квінтеті С. Італія втратила три очки і з 10 балами опустилася на 3-й рядок. Україна із 13 пунктами стала другою.

Зазначимо, що збірна України свої матчі Англії та Італії програла. 1-й тур 26 березня у Лондоні завершився з рахунком 2:0, а 6-й тур на стадіоні "Сан Сіро" у Мілані 12 вересня - 2:1.

Свою заключну та вирішальну гру у відборі Євро-2024 підопічні Реброва проведуть 20 листопада проти Італії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!