Україна з дебютним голом Мудрика здобула вольову перемогу у відборі Євро-2024. Відео

3 хвилини
72,0 т.

Збірна України з футболу у 8-му турі відбору Євро-2024 перемогла команду Мальти. Поєдинок на національному стадіоні у місті Та-Калі завершився з рахунком 1:3.

Україна вже на 3-й хвилині провела небезпечну атаку, яку ударом повз ворота завершив Мудрик. Відразу у відповідь господарі спробували оформити щось подібне, що нагадує штурм, але все закінчилося навіть без удару у бік Трубіна. Мальтійці збудували свою гру на швидких забіганнях форвардів. Наші футболісти намагалися використати позиційний напад.

У стартові хвилини збірна Мальта зненацька захопила ініціативу, демонструючи більший відсоток володіння м'ячем. На 14-й хвилині Мбонг легко втік від Матвієнка і точно пробив між ніг Трубіна – 1:0. Для 22-річного нападника мальтійського "Біркіркари" це стало дебютним голом у збірній.

Українці спробували за рахунок пресингу підняти рівень агресії у матчі. Поступово володіння м'ячем повністю перейшло до "жовто-синіх", але до ударів у площину справа не доходила. Гравці з Мальти величезними силами відійшли в оборону, витісняючи наших співвітчизників до центрального кола.

До 33-ї хвилини в України красувався 0 у графі "удари у площину воріт".

Було дуже мало креативу в діях українських футболістів, а також дуже мало вільного простору для гравців. Довбик кілька разів приймав передачі від партнерів, стоячи спиною до чужих воріт.

Гра кардинально змінилася на 38-й хвилині, коли здавалося в невинній ситуації Раян Камензулі, вибиваючи м'яч із воротарського майданчика, зрізав його чітко в кут.

Це помітно пожвавило підопічних Реброва, які ще більше підняли темп і на 40-й хвилині Мудрик заробив пенальті. 11-метровий удар реалізував Довбик. Голкіпер вгадав напрямок, але м'яч був впущений з такою силою, що не залишив шансів мальтійцю.

На 2-й доданій хвилині суперник отримав ідеальний шанс зрівняти рахунок, але удар Метью Гійом'є влучив у перекладину. Відразу потім Мудрик міг повторити фантастичний гол Олександра Караваєва у ворота Північної Македонії, але воротар встиг в останній момент врятував ситуацію.

Друга половина стартувала у в'язкій боротьбі, без небезпечних моментів з боку обох команд. Знов Україна домінувала у позиційному нападі, але ніяк не могла довести справу до акцентованого удару.

Проте на 60-й хвилині це вдалося зробити Мальті, змусивши Трубіна відпрацювати на повну.

Другу половину другого тайму футболісти з України намагалися тримати плин гри, не дозволяючи супернику перехопити ініціативу.

На 85-й хвилині Михайло Мудрик видав чудове соло. Хавбек "Челсі" простягнув м'яч центром і дальнім ударом відкрив рахунок своїм голам за національну команду.

Свою заключну гру у відборі Євро-2024 збірна України з футболу проведе 20 листопада проти Італії, яка вдома зазнала поразки від Англії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!