Кейн поховав Англію в матчі з Францією. Хронологія чвертьфіналу ЧС-2022

8 хвилин
57,5 т.

Збірні Англії та Франції визначили останнього півфіналіста чемпіонату світу з футболу у Катарі. Переможець протистояння, яке відбулося 10 грудня, отримав можливість зіграти як мінімум у матчі за третє місце.

Зустріч приймав стадіон "Аль-Байт" у Ель-Хаурі. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Англія – Франція.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ АНГЛІЯ – ФРАНЦІЯ

ЧС-2022. 1/4 фіналу

Ель-Хаур, стадіон "Аль-Байт"

Головний арбітр: Вілтон Сампайо (Бразилія)

Англія – Франція – 1:2

Голи: Кейн, 54 – Тчуамені, 17, Жиру, 78

_________________________________

90+11 ХВИЛИНА. Все! Франція у півфіналі!

90+10 ХВИЛИНА. Решфорд б'є трохи вище воріт.

90+9 ХВИЛИНА. Магуайр заробив супернебезпечний штрафний!

90+6 ХВИЛИНА. Стоунз на газоні. Заміна потрібна.

90+4 ХВИЛИНА. Льоріс спокійно знімає навіси.

90+3 ХВИЛИНА. Англія пішла на штурм.

90 ХВИЛИНА. Дарує суддя 8 хвилин надій Англії.

89 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Магуайр врізався у Грізманна.

86 ХВИЛИНА. Неймовірні емоції. Кейн повторив "подвиг" Бекхема на Євро-2004.

85 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Решфорд замість Фодена.

84 ХВИЛИНА. КЕЕЕЕЙН! Б'є вище воріт із "точки"!

82 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ернандес отримав.

82 ХВИЛИНА. Пенальті у ворота Франції! Тео Ернандес штовхнув у спину Маунта.

80 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Дембеле поступився місцем на полі. Коман у грі.

80 ХВИЛИНА. ЗАМІНИ. Стерлінг та Маунт вийшов. Хендерсон та Сака пішли.

78 ХВИЛИНА. 1:2! Жиииииру!!! Ветеран кладе другий гол Франції після подачі Грізманна з лівого флангу!

77 ХВИЛИНА. Пікфорд!!! Тягне удар Жиру з 7 метрів!

74 ХВИЛИНА. Беллінгем впав у чужій штрафний. Нема пенальті.

72 ХВИЛИНА. Грізманн в офсайді.

71 ХВИЛИНА. Англія домінує!

70 ХВИЛИНА. Магуайр! Б'є головою і влучив у стійку!

67 ХВИЛИНА. Пікфорд двічі вибив майже до воріт Льоріса.

64 ХВИЛИНА. А зараз уже Англія віддала м'яч супернику.

62 ХВИЛИНА. Тепер Кейн пробив. З тим самим успіхом.

60 ХВИЛИНА. Сака добре пройшов центром, але слабо котнув у руки Льорису.

58 ХВИЛИНА. Франція продовжує грати другим номером.

56 ХВИЛИНА. Рабйо! Пробив із 20 метрів. На місці Пікфорд.

54 ХВИЛИНА. 1:1! Кейн дуже чітко реалізував удар із 11-метрової позначки.

52 ХВИЛИНА. Сака збили у штрафному майданчику французи. Причому зробив це автор голу.

52 ХВИЛИНА. Пенальті у ворота Франції!

52 ХВИЛИНА. Сака небезпечно прострілював.

50 ХВИЛИНА. Хендерсон збив Мбаппе.

47 ХВИЛИНА. Льоріс! Тягне кіпер Франції удар Беллінгема метрів з 20.

46 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Дембеле скосив Беллінгема.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Англія розіграла з центру поля.

22:00. Повертаємось на гру.

21:54. 5-3 у нас по ударах.

21:50. ПЕРЕРВА.

45+5 ХВИЛИНА. Свистить рефері.

45+3 ХВИЛИНА. Досить нудний футбол.

45 ХВИЛИНА. Чотири хвилини рефері компенсували.

43 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Грізманн врізав по ногах Вокеру.

41 ХВИЛИНА. Дембеле завалив Стоунза.

39 ХВИЛИНА. Мбаппе стріляє на трибуни з 11 метрів!

38 ХВИЛИНА. Затишшя якесь у нас на полі.

35 ХВИЛИНА. Перепочинок взяли англійці, схоже.

33 ХВИЛИНА. Грізманн фолить в атаці.

31 ХВИЛИНА. Франція взагалі зараз відмовилася від контргри.

29 ХВИЛИНА. Кейн добре приклався метрів із 23-х. Льоріс на місці!

27 ХВИЛИНА. Кейн упав на лінії штрафного майданчика. Подивилися повтор судді та вирішили, що фол був до штрафного майданчика. Нема пенальті.

25 ХВИЛИНА. Англія шукає шляхи до воріт суперника.

22 ХВИЛИНА. Ух! Момент в Англії. Кейн гарно втік від захисника і вийшов на Льоріса. Але проштовхнути м'яч повз воротар британець не зміг.

21 ХВИЛИНА. Льоріс забрав удар Шоу зі штрафного.

17 ХВИЛИНА. 0:1! Ось це кладе Тчуамені. Прийняв пас від Грізманна і несподівано бахнув точно у кут метрів із 25!

15 ХВИЛИНКА. Мбаппе на Дембеле навішував. Не дістався Усман.

13 ХВИЛИНА. У центрі поля англійці перехопили м'яч, але Кейна захист Франції з'їв.

11 ХВИЛИНА. Жиру гарно пробив у падінні головою. На місці Пікфорд.

10 ХВИЛИНА. Поганий кутовий від Франції. Ще й аут на користь англійців.

9 ХВИЛИНА. Трохи обережні команди.

7 ХВИЛИНА. Жиру падає у чужому штрафному. Немає пенальті й близько.

5 ХВИЛИНА. Дембеле сфолив в атаці.

4 ХВИЛИНА. Дві поспіль втрати біля своїх воріт від Франції.

3 ХВИЛИНА. Початок під диктування французів.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Французи ввели м'яч у гру.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. God Save The Queen та Марсельєза відіграли у нас.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Гімни країн лунають.

9 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять команди на поле.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У нас все готове до старту.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Багато хто вважає, що переможець цієї гри автоматично стане фіналістом ЧС.

35 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Опа! Буки зрівняли кофи. По 2,75 на перемогу команд.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вийшли гравці на розминку.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди прибули на арену.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади з'явилися.

80 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Оновлена сітка плей-оф. Не те, чого ми чекали, прямо кажучи.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Якщо що, Марокко – перша африканська країна, яка надає військову допомогу Україні.

105 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Французи вже встигли у роздягальні розкластися.

2 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Роналду у сльозах після гри.

2 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Португалія вилітає з ЧС! Марокко стало першою африканською збірною, яка зіграє у півфіналі мундіалю!

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Нічого собі! Марокко обіграє Португалію 1:0 після першого тайму.

3,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Тим часом, спалахує скандал навколо матчу Нідерланди – Аргентина. ФІФА вже порушила справу щодо латиносів. А Мессі відзначився грубими висловлюваннями.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Москва? Серйозно? Англійці у своєму Twitter згадали столицю країни-агресора.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Марокканці та португальці у нас розпочинають. Саме із переможцем цієї пари зіграють сьогоднішні суперники.

6 ГОДИНДО МАТЧУ. До речі, ви знаєте, що за межами рідної країни англійці лише двічі грали у півфіналах великих турнірів? На ЧС-80 в Італії та ЧС-2018 у країні 404.

6 ГОДИН ДО МАТЧУ. Хлопці Дешама ретельно працювали на тренуванні перед грою.

7 ГОДИН ДО МАТЧУ. Востаннє в офіційних матчах команди зустрічалися на Євро-2012. Тоді у Донецьку вони зіграли 1:1.

9 ГОДИН ДО МАТЧУ. Англія готова до битви.

12 ГОДИН ДО МАТЧУ. Напередодні визначилась перша пара півфіналістів. 13 грудня зіграють Аргентина та Хорватія.

34 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Доброго дня всім шанувальникам футболу. ЧС-2022 входить до вирішальної стадії. Англія та Франція розігрують путівку до півфіналу.

Команди зустрічалися на чемпіонатах світу двічі в історії: у 66-му та 82-му. Обидва рази сильнішими були британці – 2:0 та 3:1.

У Катарі англійці в 1/8 фіналу обіграли Сенегал, а французи зламали опір Польщі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ЗМІ дізналися про демарш Кріштіану Роналду перед матчем збірної Португалії зі Швейцарією на чемпіонаті світу, назвавши його "планетарним шоком".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!